Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy wyciek prezentuje mobilną wersję League of Legends?

Już od jakiegoś czasu chodzą pogłoski jakoby Riot z inicjatywy Tencentu miał pracować nad specjalną wersją League of Legends, która wydana zostanie na telefony komórkowe.

Natomiast w ostatnim czasie internet obiegł materiał wideo rzekomo pochodzący od jednego z beta testerów tego wydania gry i pokazujący jak LoL prezentuje się na ekranach smartphone’ów. Sam film prezentuje się następująco:

Warto przy tym wspomnieć, że wszystko wskazuje na to że w tej grze postacie sterowane są za pomocą wirtualnego joysticka wyświetlanego na ekranie telefonu, a umiejętności aktywuje się poprzez naciśnięcie odpowiedniej ikony.

Oczywiście póki co nie wiadomo na ile jest to prawdziwy przeciek, jednak sam film jest na tyle przekonywujący, że pozwala on przypuszczać że mamy faktycznie do czynienia z prawdziwym zapisem rozgrywki z mobilnego LoL-a

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/cohttb/leaked_gameplay_footage_of_lol_mobile/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.