Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejny Ultimate Skin – 2014

29 czerwca 2012 roku Pulsefire Ezreal był pierwszą ultimate skórką. Rok później – także latem (konkretnie 17 lipca 2013) na serwery wszedł Spirit Guard Udyr. Obie skórki spotkały się ze znacznym uznaniem społeczności, a ich wejście zrobione było z niemałą pompą. W przypadku obu skórek liczne spekulacje pojawiały się znacznie wcześniej – oba skiny “wyciekły” sporo wcześniej, a gracze z niecierpliwością wyczekiwali na ich oficjalne wejście do sklepów.

Dzisiaj mamy 16 czerwca, a wycieki/spekulacje na temat nowego ultimate skina jeszcze nie zaczęły się pojawiać. Riot zdaje się albo bardzo dobrze maskować przygotowywanie niesamowitej skórki, albo w tym roku nieco “zaspał” z terminami, a skórka będzie opóźniona w porównaniu do poprzednich ultimate skinów. Kilka dni temu na reddicie przewinęła się dyskusja – najczęściej wspominaną opcją był Zed – jednakże ten dość niedawno dostał skórkę SKT T1. Drugim wspominanym bohaterem był Kha’Zix – w tym przypadku jednak twierdzono, że ma on dość drogiego skina – Mecha Kha’Zix.

Jak myślicie – która z postaci zyska w tym roku wybajerzoną skórkę, która sprawi, że kopary wszystkim opadną? Czy w tym roku dane nam będzie zobaczyć ultimate skina do którejś z żeńskich postaci? Której z postaci najbardziej przydałaby się nowa niesamowita skórka?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.