Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy support How2Win Team

W ostatnich dniach wielu z was mogło zauważyć, że na fanpage’u How2Win Team reklamowaliśmy stream naszego nowego supporta, którego sylwetkę przedstawię wam w tym artykule.

Adrian “Adorek” Babiracki jest 19 letnim graczem, oraz nowym supportem How2Win Team.  Szeregi zespołu zasilił około miesiąc temu. Na co dzień Adorek gra w League of Legends, a w wolnym czasie streamuje dla swoich widzów.  Jego zainteresowania to: muzyka,manga i anime oraz polityka. Ulubione picki Adorka to:

threshnamimorganalulusona

Zapytaliśmy Adorka co sądzi o nowym teamie:

Siemanko Adorek! Jak odnajdujesz się w nowym teamie?
Siema!
Z teamem How2Win współpracuje i jednocześnie gra mi się dobrze. Razem z Nexem – czyli z moim kompanem z bot lane dogadujemy się dobrze. Oczywiście widać czasami jakieś błędy, lecz są one do naprawienia. Mam nadzieję, że będę mógł grać z resztą chłopaków przez długi czas 😉

Już wkrótce zamierzamy zorganizować krótkie AMA, w którym Adorek odpowiadał będzie na Wasze pytania dotyczące supportowania oraz na wszelkie wątpliwości dotyczących gry na SoloQ/DuoQ.

Zapraszamy również na:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.