Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy sub w C9, Araneae myśli o odejściu z Millenium


Amerykańskie Cloud9, które po ostatnim tygodniu znajduje się na drugim miejscu tabeli amerykańskiego LCSa (z rezultatem 12-4 w porównaniu do 13-3 Team Solo Mid, które w tym tygodniu grało z udziałem Reginalda) zdecydowało się zatrudnić nowego (czwartego już) zawodnika rezerwowego. Jako najnowszy nabytek zatrudniony został Abe “MeyeA” Nguyen, support wcześniej występujący w compLexity Gaming. Decyzja ta powoduje, że C9 zbliżyło się do posiadania dwóch składów w podstawowej drużynie (do takiego stanu rzeczy brakuje im tylko zastępcy dla mid lanera). Obecnie w skład Cloud 9 wchodzą:

 

NickImię i NazwiskoPozycja
USABallsAn LeTop
USAMeteosWill HartmanJungle
USAHaiHai LamMid
USASneakyZachary ScuderiAD
USALemonNationDaerek HartSupport
USAYazukiGabriel NgSub/Top
USAKOR KezKevin JeonSub/Jungle
USAotterBrian BaniquedSub/AD
USAMeyeAAbe NguyenSub/Support

 

 

 

 

Tymczasem jeśli chodzi o europejską scenę – to w ostatnich tygodniach LCSy udowadniają nam, że obecny sezon należy do zdecydowanie bardziej wymagających i wyrównanych. Emocje zdają się udzielać także graczom – na oficjalnym twitterze i facebooku obecny jungler Millenium Alvar “Araneae” Aleñar opublikował wpisy pozwalające przypuszczać, że już wkrótce zabraknie go w europejskich LCS. Wpis na facebooku pojawił się 28 lutego, a od tamtego czasu zawodnik nie opublikował wyjaśnienia. Możemy więc przypuszczać, że jest on podłamany psychicznie ostatnimi występami (ostatnie miejsce z stosunkiem meczy 5-11). Miejmy nadzieję, że jakąkolwiek decyzję podejmie obecny jungler Millenium będzie to decyzja najlepsza zarówno dla niego, jak i drużyny w której występuje.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.