Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy sposób na trening w League of Legends – Sandbox

Wraz z rozwojem sceny League of Legends gracze coraz częściej decydują się na trening konkretnych umiejętności. Często jest to niemożliwe, ze względu na jednostronność meczów oraz niekorzystną sytuację na mapie. Wyobraź sobie teraz, że nie musisz powtarzać całej fazy linii, żeby wejść w teamfighty. Nie musisz przechodzić przez większość etapów gry, aby znaleźć się w sytuacji wyrównanej walki pod baronem. Wyobraź sobie, że to możliwe. Przedstawiamy – League of Legends: Sandbox.

O projekcie już pisaliśmy – już od samego początku założenia bardzo się nam spodobały – dać graczom możliwość przetestowania wszystkiego w dowolnej konfiguracji. Główne założenia stworzenia środowiska treningowego już teraz wydają się być możliwe do spełnienia. Początkowe etapy projektu wyglądały jednak co najwyżej miernie (żeby nie użyć mocniejszego stwierdzenia – żałosne). Obecnie – prezentują się one na tyle dobrze, że przyszłość całości przedsięwzięcia maluje się w jasnych barwach. Sami zresztą oceńcie – sprawdźcie na poniższym materiale video, jak teraz wygląda Sandbox LoL-a.

https://www.youtube.com/watch?v=IO51KehmRiM

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.