Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy roster Coast, Chaox trenerem

Poznaliśmy już skład w jakim Team Coast wystąpi w obecnej edycji NA Challanger Series. Oto jak prezentuje się ten skład:

USARhuxKeenan SantosTop
CanadaDontMashMeBrandon PhanJungle
USAgoldenglueGreyson GilmerMid
USAWizFujiiNApollo PriceAD
USADaydreaminMiles HoardSupport

Jak możemy zauważyć, w tej drużynie nie doszło do żadnej zmiany jeśli chodzi o dolną aleją. Podobnie jak wiele innych teamów występujących w Challanger Series, Coast cierpi z powodu zasady zmuszającej do wystawienia przynajmniej 3 zawodników z poprzedniego splitu. Z tego właśnie powodu w pierwszym meczu NACS w drużynie wystąpi  Brandon “DontMashMe” Phan, który zmuszony będzie grać na  nowej dla siebie pozycji.

Jeśli chodzi o zawodników, którzy najprawdopodobniej w Coast zostaną przez dłuższy (od Brandona) czas, to na górnej alei będzie występował Rhux, który występował w Curse Academy do momentu kiedy skład tej drużyny uległ całkowitemu przemeblowaniu. Natomiast jeśli chodzi o mida to na tej pozycji występować będzie goldenglue, który w poprzednim splicie mógł zaprezentować się szerszej widowni przez krótki czas występując w Dignitasie (zanim dołączył do tego teamu był on częścią compLexity.Red).

Na streamie PhantomLord wyciekła bardzo ciekawa informacja według której nowym trenerem Coast miałby zostać Shan “Chaox” Huang. Wszystko wskazuje na to, że obejmie on takową rolę już po pierwszej rundzie NA Challanger Series, dzięki czemu od razu będzie mógł pracować z pełnym nowym rosterem.  Przypomnijmy – dotychczas Chaox planował wrócić na e-sportową scenę raczej w roli zawodnika, mało tego, nie tak dawno był bliski dołączenia do Curse Academy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.