Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy rodzaj smoka? Tajemnicza grafika od pracownika Riotu

Jeden z pracowników Riotu zapowiedział dzisiaj za pośrednictwem Twittera, że nadszedł dla niego czas powrotu do pracy nad swoimi projektami przy okazji publikując dość ciekawą grafikę, która najpewniej jest zapowiedzią pewnej nowości, która wkrótce dodana może zostać do gry.

Wspomniana grafika prezentuje się następująco:

Jak można zauważyć przedstawia ona zupełnie nowy rodzaj smoka, różniący się wyglądem od pozostałych smoków obecnych w tym momencie w grze. Gracze analizując ten obrazek zwrócili przede wszystkim uwagę na dwa elementy. Po pierwsze na ścianie gdzie znajduje się zazwyczaj symbol smoka zobaczyć można znaki wielu żywiołów, co doprowadziło do powstania teorii, że może być to mocniejsza wersja Elder Dragona, która będzie przyznawać bonusy wszystkich Smoków Żywiołów. Drugim elementem, który przykuł uwagę graczy, jest kształt ogona tego smoka, który kształtem przypomina charakterystyczną szpatułkę dzierżoną przez Urfa. Przez to część osób spekuluje, że ta wersja smoka dostępna będzie tylko i wyłącznie w kolejnych odsłonach trybu Ultra Rapid Fire.

źródło: =https://twitter.com/Mortdog/status/1082308449264750595

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.