Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy lore już w przyszłym miesiącu

Kiedyś chluba League of Legend, obecnie – zapomniany element. Lore (czyli ogólnie pojęta otoczka fabularna) była przez długi czas zaniedbywana przez Riot. Wraz z pozyskaniem nowych osób odpowiedzialnych za rozwój fabularny gry, od pewnego czasu dostrzegamy ruchu, które mają na celu uspójnienie historii LoL-a.

Dlaczego po raz kolejny wracamy do tematu lore? Po wielu prośbach i sugestiach, rioterzy zdecydowali się dzisiaj uchylić nieco rąbka tajemnicy. Oczywiście (jak to zwykle bywa w ich wykonaniu) informacje są dość lakoniczne, jednak tym razem mocno zaakcentowane. Już w przyszłym miesiącu spodziewać się możemy nowych wydarzeń fabularnych i wypuszczenia całkiem sporej dawki zmian w lore. Riot Jaredan (odpowiedzialny właśnie za fabułę) wypowiadał się o tym czym aktualnie zajmują się ludzie związani z jego zespołem. Wspominał o tym jak wiele pracy wkładają w rozwój nowych postaci (przypomnijmy, że w przypadku Ekko poza standardowymi tekskstami, jego release zawierał także wspaniałą animację oraz oddzielny komiks), jednak nieustannie pracują także nad poprawieniem starszych elementów.

źródło: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/story-art/khkWEbWQ-what-the-hell-is-the-lore-team-getting-paid-for?comment=005b

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.