Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy jednorożec miłości!

Jak można było zauważyć, dotychczasowy strzelec drużyny UOL był lekko wycofany z życia drużyny i różnych eventów. Zarząd UOL zdecydował się, aby nieco rozjaśnić tę sytuację.

Jak podają we wpisie na swojej stronie, zdecydowali się na sprowadzenie zawodników do gaming house’u wcześniej niż zwykle, aby trenować intensywniej oraz poprawić się jako jedność, jako drużyna. Niestety jak się okazało, Samuel “Samux” Fernández, czyli podstawowy strzelec jednorożców, zmagał się z naprawdę poważnymi problemami zdrowotnymi, które zmusiły go do pozostania w szpitalu na okres 3 tygodni, co zmusiło drużynę do opuszczenia myśli o scrimowaniu i treningu. Stan zdrowia Samux’a nieco się poprawił ale nie jest wykluczone, że zbliżające się tygodnie mogą być nieco trudniejsze niż te, które miał przed zachorowaniem i nie ma pewności co do 100% performance. Aby wrócić do scrimowania i zdjąć nieco presje z Samuela, Jednorożce zaraz przed końcem okienka transferowego zdecydowali się sięgnąć po słowackiego zawodnika jakim jest Matúš “Neon” Jakubčík.

Znalezione obrazy dla zapytania matus jakubcik neon lol

Trener Unicorns of Love – Fabian “Sheepy” Mallant, wydał oświadczenie w tej sprawie :

Przez ostatnie dwa miesiące trenowaliśmy naprawdę mocno. Po zakończeniu splitu wiosennego, w którym zamknęliśmy tabele, postanowiliśmy się upewnić, że będziemy wygrywać. Jednak w ostatnim miesiącu Samux zaczął odczuwać silny ból. Już od dłuższego czasu zmaga się on z poważną chorobą. Skutkiem tej choroby był dwutygodniowy pobyt w szpitalu a co za tym idzie, przepadły treningi. Postanowiliśmy zdjąć presję z Samuxa, aby mógł w się w spokoju kurować. Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Neonem. Jego pozytywne nastawienie wpasowuje się doskonale w zamysł naszej drużyny. Nie możemy doczekać się letniego splitu, aby tylko pokazać wam, jak bardzo chcemy wygrywać.

Miłość i magia, UOL

W przeszłości Matúš “Neon” Jakubčík był zawodnikiem takich drużyn jak eSuba, Origen czy ostatnie francuskie Millenium. Polscy kibice mogą go pamiętać z turnieju rozgrywanego w kwietniu, czyli EM 2018 Spring Main Event, kiedy to jego Millenium mierzyło się z polskim IHG ponosząc porażkę 1-2.

źródło: https://www.unicornsofloveapp.com/news/c/0/i/22963348/neon-joinnig-uol-summer-split

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.