Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy champion już jutro?

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce poznać możemy nowe informacje związane z tajemniczym znakiem “TheyAreComing”, który już od jakiegoś czasu wyświetla się nad głowami championów na początku niektórych gier rozgrywanych zarówno na serwerze testowym PBE, jak i na serwerach live. Taką informację dostarcza jeden z pracowników Riotu – Wrekz dając jasno do zrozumienia, że warto czekać na następną aktualizacje na PBE dodając przy tym właśnie zwrot związany z owym symbolem ( They are coming.).

Co ciekawe sam Wrekz pełni w Riot Games funkcję Champion Designera co wskazywać może na to iż nowości nadchodzące na serwer testowy są powiązane właśnie z nową postacią w League of Legends. Byłoby to jednak o tyle dziwne jako iż nadchodzący patch 5.18 jest przygotowywany pod Mistrzostwa Świata w związku z czym praktycznie nie ma możliwości aby nowa postać znalazła się właśnie w tej aktualizacji o czym wspomniał zresztą inny z pracowników Riotu 0 Meddler, którego wypowiedź znaleźć możecie poniżej, a czas oczekiwania pomiędzy patchem 5.18, a następną aktualizacją będzie pewnie wyjątkowo długi.

5.18 nie będzie zawierało nowego championa. Nawet gdyby patch ten zawierał nową postać to wydaje mi się, że zdecydowalibyśmy się wykluczyć ją z Mistrzostw Świata.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.