Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy ADC w byłym LMQ

W końcu poznaliśmy tożsamość zawodnika, który będzie pełnił rolę strzelca w Teamie Impulse, który w tamtym sezonie występował pod banderą LMQ. Nowym marksmanem zespołu został Apollo “Wizfujin” Price i ostatnią niewiadomą dotyczącą Teamu Impulse pozostaje postać toplanera drużyny.

WizfujinKibicom mającym styczność z NA LCS Wizfujin może kojarzyć się z występów w najważniejszym amerykańskich rozgrywkach w barwach Teamu Coast w wiosennym splicie 2014. W tym czasie jednak nowy ADC Teamu Impulse prezentował się poniżej oczekiwań, podobnie jak cały Coast. Niemniej Price wydaje się bardzo utalentowanym strzelcem i będzie miał szansę udowodnić tę tezę dobrymi występami w barwach nowej organizacji.

Tym samym znamy już niemal pełny skład zespołu, który wystąpi w NA LCS na licencji LMQ. Nieznany pozostaje jeszcze jedynie zawodnik, który zajmie miejsce na górnej alei, ale wśród prawdopodobnych kandydatów na tę pozycję wymienia się m.in. byłego toplanera CLG Shina “Serapha” Wooyeonga. Jest to o tyle prawdopodobne, że nowy ADC Teamu Impulse pochodzi z Ameryki i nowe przepisy dotyczące pochodzenia graczy występujących w LCS prawdopodobnie nie będą stanowiły przeszkody dla zatrudnienia Koreańczyka.

Obecny skład TiP prezentuje się następująco:

NickImię i nazwiskoRola
South KoreaRushLee Yoon-jaeJungler
ChinaXiaoWeiXiaoYu XianMid
USAWizFujiiNApollo PriceADC
USAAdrianAdrian MaSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.