Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowości na naszym forum – maj 2015

Na naszym forum CIĄGLE coś się dzieje – wątków do dyskusji jest całe multum, obejmują swoją tematyką dosłownie wszystkie tematy. Co więcej – dyskusja ta nadal się rozwija. Również i ty możesz dołączyć do rozmów, stworzyć swój własny interesujący cię temat lub przeczytać opinie i światopoglądy innych Przywoływaczy. Co więcej, jeśli potrzebujesz rozmowy “na szybko” lub masz problem i oczekujesz natychmiastowej odpowiedzi – dysponujemy automatycznie odświeżanym shoutboxem, dzięki czemu możesz prowadzić dyskusje z użytkownikami szybko, łatwo i wygodnie.

Jeśli nie miałeś jeszcze styczności z naszym forum – poniżej prezentujemy kompilację wyselekcjonowanych tematów, które mogą cię zainteresować. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. 🙂

Jak zabrać się do rankedów?

gravesrbrandrannieqGORĄCY TEMAT!!!annieqbrandrgravesr

Rankedy są niezwykle ważne w życiu Przywoływaczy. Sam pamiętam swoje pierwsze gry rankingowe – ogromny stres, uczucie rywalizacji i motywacja do dania z siebie dosłownie wszystkiego. Jeśli jesteście już po pierwszym razie, udzielcie swoich wskazówek i nabytego doświadczenia wszystkim, którzy dopiero wkraczają w świat rankingowy.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Trading/Harasowanie

Użytkownik GTR zwrócił się do czytelników z prośbą o pomoc z nękającymi go postaciami na górnej alei. Nasi użytkownicy ruszyli z pomocą, udzielając GTR mnóstwa wskazówek. Być może i ty znajdziesz coś dla siebie? Temat szczególnie obowiązkowy do przejrzenia dla wszystkich fanów Shyvany.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Eksperymentalna aktualizacja E i R Shyvany

Wracając jeszcze do Shyvany – słyszeliście, że Riot wprowadził eksperymentalne zmiany do jej skill-setu? Sprawdźcie koniecznie jakie i zobaczcie, co sądzą o tym nasi użytkownicy.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Champion Mastery

gravesrbrandrannieqGORĄCY TEMAT!!!annieqbrandrgravesr

Oto jeden z najbardziej popularnych ostatnimi czasy tematów – Champion Mastery. Czyli innymi słowy – czym lepiej gramy danym bohaterem, tym większe wyróżnienia powinniśmy otrzymywać. Konkurencyjne gry już dawno skorzystały z tego systemu, podczas gdy Liga nadal nie jest w jego posiadaniu. Zajrzyj do tematu i zobacz, co sądzą nasi użytkownicy, a także przejrzyj mnóstwo oryginalnych pomysłów, które na pewno przypadną do gustu każdemu graczowi LoL-a.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Idealna postać do rozpoczęcia gry w lesie

Warwick? Vi? Zac? A może Gragas? Kogo Wy byście polecili? Pomóżcie użytkowniczce Deelya wybrać swoją pierwszą postać, z którą uda się w dżunglę.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Temat poświęcony nadchodzącym skinom

Ten temat jest dedykowany wszystkim nowym skórkom, które Riot zamierza wprowadzić do gry. Sprawdźcie, co sądzą nasi użytkownicy o najnowszych skinach z serii SGW oraz dla Lux.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Ekko ujawniony!

gravesrbrandrannieqGORĄCY TEMAT!!!annieqbrandrgravesr

Minęło już trochę czasu od momentu ukazania Ekko, lecz emocje jeszcze nie opadły. Chłopiec, którzy wstrząsnął czasem jest nietypowym bohaterem, bezapelacyjnie nieporównywalnym do całej reszty puli bohaterów. Daj nam znać, co sądzisz o najnowszym dodatku do League of Legends.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Zaktualizowany polski dubbing Ahri

Zauważyliście może, że niedawno Ahri uzyskała “nowy głos”? Jej dubbing został zaktualizowany w polskim języku. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, gdyż nie zostało to wspomniane w oficjalnym opisie aktualizacji.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Supportowanie w silverze

Zastanawialiście się, czy jest sens supportować w srebrnej lidze? Jeśli tak, to jakimi bohaterami? Po zapoznaniu z tym tematem, wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Niezapomniane historie z SoloQ

Użytkownik adifanstal jest ciekawy waszych najciekawszych, najzabawniejszych lub najbardziej zapadających w pamięć w historii. Wrzućcie swoje pięć groszy do tematu i ukaż reszcie społeczności swoją własną historyjkę.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Olaf po buffie na ulta

Są tu jacyś fani Olafa? W ostatnim patchu jego superumiejętność została znacząco wzmocniona. Dla większości stała się teraz grywalną i niezwykle użyteczną umiejętnością. Czy to oznacza, że Olaf już niedługo może szturmować na obecną metę?

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Hexakill na TT!

Najnowszy specjalny tryb gry – Hexakill – będzie dostępny na Twisted Treelane. Jest to całkiem innowacyjny i nietypowy ruch ze strony Riotu. Sprawdźcie pierwsze wrażenie naszych czytelników.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Nowe ikony rang na forum

Na koniec wspomnimy o temacie technicznym. Zaktualizowaliśmy rangi na naszym forum. Zapoznaj się z naszymi grafikami tutaj.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.