Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowości na naszym forum – czerwiec 2015

Na naszym forum CIĄGLE coś się dzieje – wątków do dyskusji jest całe multum, obejmują swoją tematyką dosłownie wszystkie tematy. Co więcej – dyskusja ta nadal się rozwija. Również i ty możesz dołączyć do rozmów, stworzyć swój własny interesujący cię temat lub przeczytać opinie i światopoglądy innych Przywoływaczy. Co więcej, jeśli potrzebujesz rozmowy „na szybko” lub masz problem i oczekujesz natychmiastowej odpowiedzi – dysponujemy automatycznie odświeżanym shoutboxem, dzięki czemu możesz prowadzić dyskusje z użytkownikami szybko, łatwo i wygodnie.

Jeśli nie miałeś jeszcze styczności z naszym forum – poniżej prezentujemy kompilację wyselekcjonowanych tematów, które mogą cię zainteresować. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. :)

Rola niewymagająca wielu umiejętności mechanicznych

gravesrbrandrannieqGORĄCY TEMAT!!!annieqbrandrgravesr

Która z alei Waszym zdaniem wymaga najmniej umiejętności? Do jakiej byście zachęcili swoich dopiero startujących z Ligą znajomych? Nasi czytelnicy wzięli głos w tym temacie, lecz dyskusja dopiero się rozkręca. Weź w niej udział.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Idealna postać do rozpoczęcia gry w lesie

Sejuani? Amumu? Nunu? A może Warwick? Kogo byście polecili na początek kariery z dżunglą?

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Kogo kupić?

gravesrbrandrannieqGORĄCY TEMAT!!!annieqbrandrgravesr

Czyli najbardziej pospolity i zarazem najbardziej zróżnicowany temat. Bohaterów w Lidze jest mnóstwo, a wybór tego jednego może stanowić niezłą łamigłówkę. Temat “Kogo kupić?” jest jednym z najpopularniejszych wątków na naszym forum.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Mainowanie linii a granie rankedów

Jak wielki wpływ mają Wasze ulubione aleje na przebieg rankedów? Czy warto mimo wszystko walczyć o swoją linię-numer-jeden, czy może lepiej brnąć ku wszechstronności? Pomóżcie użytkownikowi Nyscire w podjęciu odpowiedniej decyzji.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

AP Talon

Talon zadający obrażenia magiczne? W sumie dlaczego nie! Spójrzcie na buildy proponowane przez naszych forumowiczów. A może sami znacie jakieś ciekawe pomysły, by w pełni wykorzystać potencjał magicznego Talona?

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Syndrom mastera, jestę magię

gravesrbrandrannieqGORĄCY TEMAT!!!annieqbrandrgravesr

Pamiętacie czasy Mastera Yi budowanego w kierunku mocy umiejętności? Jedni wychwalają takie pomysły twierdząc, iż dodają one różnorodności, lecz inni krytykują kompletny brak balansu oraz możliwości kontrowania. Użytkownik Aueternum doskonale przedstawił swoją wizję na ten temat.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Nietypowe działające buildy

Jest to ogólny wątek dotyczących wszystkich nietypowych i zarazem skutecznych buildów. Jeśli łamanie mety sprawia ci nie lada przyjemności, to koniecznie musisz zajrzeć do tego tematu.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Randomowe disconnecty - Problemy z siecią szkieletową w Europie

Użytkownik aaaaaaaaa przenalizował całą sieć szkieletową, którą zaprezentował nam Riot. Jest to przyczyna wielu utrat połączeń, a ponadto może służyć do wykorzystywania luk LeaveBustera na swoją korzyść.

“Liczę na jak największe ogłoszenie tego – może Riot w końcu postanowi wdrożyć jakieś działania, lub chociaż wypowiedzieć się w tej sprawie.” – twierdzi użytkownik aaaaaaaaa.

>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Informacja techniczna - shoutbox został przeniesiony

W celu szybszego kontaktu oraz łatwiejszego korzystania, shoutbox został umieszczony na górze strony. Od teraz możecie go ujrzeć w prawym panelu forum, tuż nad Najnowszymi tematami.

——————-

Miłego forumowania, Przywoływacze! 🙂

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.