Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowe Summoner’s Rift już w Rosji, premiera europejska w nocy?

Nowa wersja Summoner’s Rift zaliczyła swoją światową premierę na pełnoprawnych serwerach. Pierwsi, którym dane jest grać na odmienionej wizualnie mapie są Rosjanie. Zmiany dotyczą jednak tylko i wyłącznie wyglądu (campy w jungli pozostały niezmienione) i to tylko w dwóch trybach gry.

Najważniejszą informacją dla nas jest to, że wraz z premierą u naszych sąsiadów możemy liczyć na to, że dzisiejszej nocy lub najpóźniej jutro, aktualizacja wprowadzona zostanie na serwery europejskie.

Rosjanie mogą testować nową mapę na razie tylko w trybach: COOP vs. Boty oraz Teambuilderze. Nie wiadomo jeszcze jak szybko NSR zostanie wprowadzone do rozgrywek normalnych czy rankingowych. Wygląda na to, że Riot jak na razie chce się upewnić czy aktualizacja będzie w 100% stabilna i nie przyniesie za sobą nieoczekiwanych bugów.

RedBlueWraz z przeniesieniem nowego wyglądu rozgrywki z PBE na serwery live do odblokowania dostaniemy dwie ikony widoczne po prawej stronie.  Przyznawane one będą za dowolną wygraną w zaktualizowanych trybach na czerwonej lub niebieskiej stronie mapy.

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.