Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowa wersja europejskiego “Superteamu”?

Od kilku tygodni wśród społeczności europejskiej sceny LoLa chodzą plotki o tworzącej się (jak się okazuje, w bólach) nowej drużynie, roboczo nazywanej “Superteamem” ze względu na mieszankę gwiazd, które tam mają grać. Wczoraj okazało się, że skład zespołu nie będzie wyglądał tak jak początkowo zakładano. Deficio (kapitan Ninjas in Pyjamas) ogłosił, że Freeze w sezonie 4 będzie nadal graczem jego organizacji.

Oryginalny “Superteam” miał składać się z Jwaowa (TCM Gaming), Shooka (ex-Copenhagen Wolves), Froggena (Evil Geniuses), Freeze’a (Ninjas in Pyjamas) oraz Edwarda (ex-Team Curse). Wymienieni zawodnicy zagrali razem na przestrzeni ostatniego miesiąca bardzo dużo rankingowych gier 5v5 oraz DuoQ w swoim gronie, które można było oglądać na streamach Edwarda, Freeze’a czy Froggena.

W momencie, kiedy ogłoszono, że kontrakt czeskiego ADC z Ninjas in Pyjamas nie zostanie zwolniony, Froggen i Shook znaleźli sobie nowych graczy do wspólnych treningów. Ich botlane zamienił się na duet Tabzz/nRated, a na topie grali na przemian Wickd oraz Kev1n.

 Wątpliwe jest, aby Kev1n, który niedawno zmienił organizację z SK Gaming na Ninjas in Pyjamas, miał zamiar na poważnie po raz kolejny zmienić drużynowe barwy. Prawdopodobnie był on zastępstwem dla Wickda, który jest aktualnie testowany jako potencjalny top “Superteamu”. Ciekawa jest też całkowita zmiana dolnej linii. Edward jest przyjacielem Freeze’a i prawdopodobnie nie był zainteresowany grą w zespole bez niego.

O ile powrót do LoLa przez nRateda wydaje się realny, to można kwestionować to, że Tabzz zdecyduje się na odejście z Lemondogs, z którym odniósł w poprzednim sezonie ogromny sukces, wygrywając zasadniczą rundę LCS EU Summer Split.

Wygląda na to, że jeszcze trochę poczekamy, aby przekonać się o finalnym kształcie drużyny, która ma być w sezonie 4 realnym zagrożeniem dla dominacji Fnatic. Jak na razie jedynymi członkami ekipy, którzy trenują z nią bez zmian, pozostają tylko Froggen i Shook. Według plotek “Superteam” miałby grać w nadchodzącym S04 w barwach Evil Geniuses.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.