Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

NiQ na stałe w Gambicie

Nasz rodak Sebastian “NiQ” Robak, który ostatnio był testowany przez Gambit Gaming, pomyślnie przeszedł okres próbny i został przyjęty do zespołu na stałe, jak podaje oficjalna strona drużyny.

Jego zadanie nie będzie łatwe – musi wypełnić lukę po Alex Ichu, zawodniku, który już teraz jest przez niektórych uważany za legendę LoLa. Bazując na znakomitej postawie polskiego zawodnika w SoloQ i stosunkowo dobrych występach w pierwszych dwóch kolejkach letniej edycji EU LCS, zespół Gambit Gaming wierzy, że midlaner szybko zaaklimatyzuje się na tak wysokim poziomie i zdobędzie niezbędne doświadczenie, które umożliwi mu skuteczną rywalizację z najlepszymi.

Dzięki temu będzie mógł wydatnie pomóc zespołowi w awansie na Mistrzostwa Świata. Jak dalej pisze strona rosyjskiej formacji, występy NiQa podczas pierwszych spotkań nie były spektakularne. Jednak drużyna wierzy, że regularny trening z zespołem pomoże mu wznieść się na wyżyny swoich umiejętności w niedługim czasie. Obecnym celem Gambitu jest skupienie się na polepszeniu komunikacji i współpracy między zawodnikami.

 

A oto oświadczenie samego gracza:

Jestem bardzo szczęśliwy z dołączenia do Gambit Gaming. Jest to wielka szansa dla mnie jako gracza, by dalej doskonalić swoje umiejętności. Dołączenie do tak znakomitego zespołu jest wielką odpowiedzialnością, więc teraz muszę trenować jeszcze ciężej i więcej niż kiedykolwiek. Jestem bardzo wdzięczny Gambitowi za tę szansę i zrobię wszystko, by ją wykorzystać.

 

W tym tygodniu Gambit Gaming zagra w czwartek z Copenhagen Wolves, a w piątek z SK Gaming.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.