Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ninjas in Pyjamas bez Alex Icha podczas finału Challanger Series

Alexey “Alex Ich” Ichetovkin podobnie jak jego byli koledzy z Gambitu nie będzie mógł wystąpić na Wembley Arenie w Londynie. Zamiast niego w finale pierwszej części EU Challanger Series w barwach Ninjas in Pyjamas wystąpi  Pavel “Mozilla” Klaban.

Powód nieobecności Alexa jest identyczny jak w przypadku pozostałych Rosjan, a mianowicie problemy z załatwieniem na czas wizy. Wszystko przez to, że Riot poinformował drużyny o zmianie lokacji nadchodzącego tygodnia na tyle późno, że nawet mimo prób pomocy właśnie ze strony Riotu nie udało się załatwić na czas wszystkich formalności.

Mozilla, który zastąpi Alexa jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, który dotychczas grał głównie w turniejach przeznaczonych dla amatorskich drużyn (głównie powinnien być on kojarzony z EU Challanger Series). Ten czeski zawodnik w swojej karierze występował w takich teamach jak chociażby:  Team LoLPro, Fnatic.Beta, Reason Gaming czy SK Gaming Prime. Obecnie gracz ten jest częścią GSI Gaming,a w drabince rankedowej znajduje się w wysokim D1 (na serwerze EUW).

Finał EU Challanger Series ma odbyć się w sobotę o 15:00, a przeciwnikiem NiPu będzie H2k Gaming (byłe Cloud 9 Eclipse).

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.