Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nieudany split amerykańskiej drużyny – są zmiany

FlyQuest to drużyna występująca w NA LCS. Po świetnych występach w Challenger Series Cloud 9 Academy awansowało na najwyższy szczebel rozgrywek, lecz jak wiadomo, sytuacja kiedy organizacja ma dwie drużyny na najwyższym poziomie nie może mieć miejsca. Takim oto sposobem z siostrzanej drużyny pod symbolem chmurki powstało FlyQuest w składzie: Balls, Moon, Hai, Altec i LemonNation. Po przeciętnych 4 splitach w 2 sezonach rozgrywek nadszedł czas na zmiany. Jak możemy wyczytać z tweeta, władze amerykańskiej drużyny zdecydowały się na ruch transferowy pozyskując 2 graczy do głównego rosteru i jednego do akademii.

“Jesteśmy podekscytowani faktem, że Santorin, KonKwon i Pekin Woof dołączają do drużyny FlyQuest. Będą dopełnieniami naszego rosteru na letni split. Wszyscy trzej zapewnią nam swoją klasę oraz talent, z niecierpliwością czekamy na współpracę. “

 

 

 

 

 

 

Santorin to bardzo doświadczony gracz, który na scenie LoL-a gości od paru dobrych lat. Mimo tego że zaczynał od gry w europejskich rozgrywkach oraz, że sam jest europejczykiem, jest głównie znany z gry dla amerykańskich drużyn. Lucas spędził bowiem 3 lata na grze dla zespołów zza Atlantyku. Przez ten okres Santorin wystąpił na Mistrzostwach Świata oraz zdobył wiele wyróżnień drużynowych jako leśnik drużyny TSM. Pamiętnym wyczynem tego gracza było osiągnięcie bardzo wysokiego – bo aż 92% – kill participation w meczu wiosennego splitu w 2015 r. co zaowocowało statuetką dla debiutanta wymienionego wyżej splitu.

 

KonKwon to gracz znany głównie z występów w NA Challenger Series. Ten gracz z Korei od początku swojej gry na amerykańskiej scenie wielokrotnie, bo aż 5 razy, dostawał się do NA LCS z drużynami takimi jak NRG czy TeamCoast. Mimo niewątpliwych sukcesów w swojej karierze, Kevina dopadł kryzys i postanowił ją zakończyć. Zamieścił wpis, w którym stwierdził, że nie jest tak dobry jak powinien być. Mimo tego zdecydował się na powrót. Miał nawet swój epizod jako gracz TL, a także jako analityk drużyny TSM.

Pekin Woof to wyjątkowo doświadczony gracz jeżeli mowa o zapleczu LCS. Od początku swojej kariery zagrał on bowiem aż w 15 turniejach związanych z tym szczeblem. Po swojej przygodzie w Team Coast, które zostało wykupione przez NRG, grał w wielu drugoplanowych drużynach starając się pokazać swoją wartość i udowodnić umiejętności. Issac miał swoje pięć minut w drużynie FlyQuest Academy, kiedy to w styczniu tego roku zastąpił Kean’a w drugim tygodniu wiosennego splitu NA LCS.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.