Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kiedy zacząłeś grę i ile masz kont

Niedawno na Reddicie pojawiły się dwie ankiety z pytaniami do graczy League of Legends. Pierwsza dotyczyła rozpoczęcia przygody z League of Legends, druga z kolei ilości kont graczy.

Ankiety cieszyły się sporym odzewem. Pierwsza zebrała niemal 180000 odpowiedzi. Z kolei druga, nowsza przekroczyła niedawno 80000. Warto przy tym wspomnieć, że wyniki prezentują się całkiem interesująco.

Niemal 70% ankietowanych z pierwszej ankiety twierdzi, że zaczęło grać w latach 2010-2012. Niepokoi nieco niski odsetek graczy, którzy zaczęli grać w 2014, jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że spora część tych osób mogła jeszcze nie wsiąknąć w społeczność na tyle, by udzielać się m.in. na Reddicie.

Jeśli zaś chodzi o liczbę kont, to grubo ponad 80% graczy nie posiada więcej niż 3 konta. Liczba osób bawiąca się w ekstremalne smurfowawnie jest marginalna, jednak wciąż jest to spory problem jeśli chodzi o grę na niskich poziomach, co nieraz odstrasza nowych graczy.

Linki do ankiet:
Ankieta 1
Ankieta 2

Co sądzicie o wynikach ankiet? Czy zauważyliście coś interesującego, o czym nie wspomniano w tekście? I jak jest z Wami, drodzy czytelnicy? Kiedy zaczęliście grać? Jaki Champion wtedy wychodził? Na ilu kontach gracie i dlaczego tylu? Podzielcie się tym z nami w komentarzach.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.