Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nie będzie powtórki meczu SK vs Elements

Jak część z was mogła już zauważyć w ostatnim czasie zarówno z oficjalnej strony traktującej o rozgrywkach organizowanych przez Riot (lolesports) jak i z Fantasy League zniknął rezultat meczu na szczycie rozegranego w poprzednim tygodniu LCS.EU, w którym zmierzyło się SK Gaming i Elements.

Dotychczas wydawało się, że powodem tego może być fakt iż Riot podjął decyzję o ponownym rozegraniu tego spotkania, jako że w tym meczu można było się doszukać wystąpienia kilku błędów, które dość znacząco mogły wpłynąć na jego wynik. Już na samym początku tego spotkania rozpoczęła się trwająca około 20 minut pauza, spowodowana kłopotami supporta Elements Patricka”Nypha” Funke, który nie mógł w poprawny sposób wyprowadzać autoattacków. Po wspomnianych dwudziestu minutach rozgrywka została jednak wznowiona i wydawało się, że wszystko jest już w porządku, ale kilkanaście minut później pojawił się kolejny bug. Mianowicie podczas jednej z walk mid laner SK Gaming Hampus “Fox” Myhre był wstanie użyć flasha mimo faktu iż nadal znajdował się on pod wpływem ulta Lissandry. Dzięki temu, że Fox przeżył cały teamfight to SK było wstanie względnie bezpiecznie zrobić Barona zyskując sporą przewagę nad przeciwnikami. Całe zdarzenie możecie zobaczyć na materiale wideo zamieszczonym poniżej (zwróćcie uwagę na zachowanie Ahri)

Wydaje się, że jakiś czas później w kolejnej walce wystąpił kolejny błąd, który również mocno wpłynął na przebieg całego spotkania. Chodzi mianowicie o fakt iż grający Lissandrą Henrik “Froggen” Hansen po zderzeniu z ulti Azira zdaje się lądować w ścianie, z której nie może się wydostać, co oczywiście skutkuje znacznym zmniejszeniem jego szans na przeżycie ułatwiając tym samym SK zdobycie kolejnego smoka. Podobnie jak w poprzednim przypadku wydarzenie to znaleźć możecie poniżej:

Mimo tych wszystkich błędów, jeden z pracowników Riotu zdążył już potwierdzić, że jak na ironię cała sprawa jest tylko bugiem na lolesports i nie ma nic wspólnego z ewentualnym ponownym rozegraniem tego spotkania, którego wynik ma pozostać niezmieniony.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.