Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nexus Blitz, Neeko, Snowdown i All-Star

W grudniu zobaczycie całą masę fajnych rzeczy. Oto linki, których będziecie potrzebować, żeby śledzić je wszystkie i pomyślnie zakończyć rok.

Nexus Blitz

Nexus Blitz powraca i potrwa do 8:59 CET 22 stycznia 2019 r.

Toczcie potyczki na niedużej, dwualejowej mapie z nieustającą akcją i obejmującymi całą mapę wydarzeniami w tym eksperymentalnym trybie gry rozgrywanym w szybkim tempie (15-20 minut).

W Nexus Blitz miejsce mają chaotyczne wydarzenia, takie jak:

  • Bardle Royale: Obie drużyny walczą o życie na zmniejszającym się kręgu śmierci, aż pozostanie tylko jedna z nich.
  • Kasiasty Teemo: Gońcie wielkiego Teemo po mapie i uderzajcie go, żeby zdobyć złoto!
  • (NOWOŚĆ) Walka o Nagrodę: Drużyny stają do walki w systemie gauntlet 1 na 1 i 2 na 2. Najsilniejsi kontra najsilniejsi aż po… najmniej najsilniejsi kontra najmniej najsilniejsi.
  • (NOWOŚĆ) Deathmatch URF: Każdy zostaje zURFowany (mocno skrócone czasy odnowienia, prędkość ataku, brak many itd.). Każdy ma trzy życia. Walczcie, aż skończą się one dla jednej z drużyn!

Wygrana wydarzenia zapewnia jedną z kilku dzikich nagród, takich jak:

  • Katapulta Bohaterów: Kliknijcie na wielką armatę koło fontanny, żeby wystrzelić się przez pół mapy!
  • Błogosławieństwo Blitzcranka: Daje waszym wieżom i oblężniczym stworom Rakietowy Chwyt Blitzcranka.
  • (NOWOŚĆ) Sanie Bitewne: Cała drużyna może wbić się na ten pojazd, a pierwszy gracz, który kliknie, będzie kierowcą. Udajcie się na ekskluzywną przejażdżkę po mapie, aż w coś uderzycie i sanie eksplodują, zadając obrażenia i podrzucając pobliskich wrogów.

Neeko

Po co być jednym bohaterem, jak można być wszystkimi? Neeko, Ciekawski Kameleon, będzie dostępna w patchu 8.24 wraz ze skórką Zimowego Zachwytu, która pasuje idealnie do tej pory roku.

Więcej o Neeko dowiecie się tutaj.

Snowdown i Akali z K/DA (Prestiżowa Edycja)

Podczas wydarzenia Snowdown zobaczymy nowe skórki dla Neeko, Mastera Yi, Soraki, Dr. Mundo i Twitcha, złote Barwy dla wcześniejszych skórek Snowdown, nowe ikony/emotki/totemy i Prestiżową Edycję Akali z K/DA.

All-Star 2018

Zobaczcie to wszystko w akcji podczas wydarzenia All-Star 2018. W dniach od 7 do 9 grudnia zobaczymy, jak 70 najlepszych prosów i partnerów League z całego świata spotyka się Las Vegas, by uczcić koniec sezonu 2018. Zobaczcie, jak zwodniczy będą progracze z Neeko i jak w akcji prezentują się skórki Snowdown. Tutaj możecie dowiedzieć się więcej, o tym czego (i kogo) się spodziewać.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.