Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nawiąż współpracę z H2W!

Celem naszego portalu jest dzielenie się wiedzą o LoLu oraz rozwijanie polskiej społeczności. Staramy się być wszechstronni i najlepsi w tym, co robimy, jednak doba ma jedynie 24 godziny – przydałoby się przynajmniej drugie tyle. Liczba ciekawych tematów, które pragniemy poruszyć, nowinek, o których nie sposób napisać i spostrzeżeń, którymi chcemy się podzielić jest zbyt duża, by nasze skromne kilkunastoosobowe grono mogło się ze wszystkim wyrobić bez chodzenia na terapie odwykowe od uzależnienia od internetu.

Nie trzeba wiele, by przyczynić się do rozwoju strony. Wystarczy skontaktować się z nami i przekazać informacje na jakiś ciekawy temat w formie newsa, ewentualnie wysłać przetłumaczony lub napisany osobiście artykuł traktujący o istotnych dla graczy sprawach. Zawsze jesteśmy również otwarci na wszelkie formy współpracy z młodymi, ambitnymi twórcami filmów i innych materiałów, które mają potencjał, by stać się hitami, ale potrzebują do tego większego rozgłosu i naszej pomocy.

Prosimy jednak pamiętać, żeby treści, którymi chcecie się podzielić nie odbiegały od tych publikowanych na portalu. Tekst pełen błędów (i nie jest tu mowa o literówkach, które zdarzają się każdemu) wymaga od nas włożenia większej pracy w poprawianie, niż napisanie go od nowa. Wiadomo, każdy zaczyna i się uczy; nie oczekujcie od nas, że od razu Wasza praca wyląduje na stronie głównej. Do każdego artykułu, który jest do nas wysyłany podchodzimy bardzo poważnie i udzielamy autorowi wskazówek oraz pokazujemy, na których rzeczach powinien się skupić, by zwiększyć jakość swojej twórczości. Staraj się tworzyć takie materiały, których oglądanie sprawiałoby Ci przyjemność.

Osoby, które mają ambicje do pozostania w ekipie na stałe i zaangażowania się w pracę portalu, również znajdą miejsce w naszych szeregach. “Posad” jest wiele – mile widziani są m.in.:

  • newsmani, zajmujący się najnowszymi informacjami nt. gry i sceny. To stanowisko wymaga poprawnej polszczyzny i zapału do jak najszybszego publikowania wpisów
  • tłumacze, dla których niestraszne są ciekawe wypowiedzi Rioterów oraz artykuły traktujące o grze. Najważniejsze są tu ponadprzeciętna znajomość języka angielskiego i polskiego, doświadczenie w wykonywaniu przekładów tekstu oraz sumienność w wykonywaniu podjętych zadań. Nic nie stoi na przeszkodzie, by opracowywać teksty z innych języków, jednak wymaga to od autora śledzenia obcojęzycznych portali i wyszukiwania na nich artykułów godnych uwagi
  • felietoniści, mający lekkie pióro oraz chęć do dzielenia się swoimi przemyśleniami na trapiące ich tematy
  • twórcy autorskich artykułów, poradników bądź analiz, za pomocą których pragną przekazać swoją wiedzę oraz niestandardowe podejście do gry, przeczące powszechnie przyjętym zasadom i niezgodne (na pierwszy rzut oka) z logiką
  • korektorzy, uwielbiający zabawę w #grammarnazi oraz wyłapywanie nawet najdrobniejszych błędów
  • filmowców, nagrywających filmy o różnorodnej tematyce oraz wykorzystujących ruchome obrazy do wyrażania tego samego, co zwykły redaktor robi za pomocą słowa pisanego (uwaga, zwyczajne gameplay’e NIE wliczają się do pożądanych przez nas materiałów)
  • techników, którym niestraszne jest dłubanie w kodzie i realizowanie szalonych pomysłów od strony technicznej
  • oraz redaktorów, gotowych do jednoczesnego wykonywania kilku z wyżej wymienionych funkcji

Działalność na rzecz portalu nie jest wiążąca, chociaż sytuacje, w których ktoś zobowiązuje się do działania, a następnie po dwóch dniach mu się odechciewa, nie przynoszą korzyści żadnej ze stron. “Praca” dla strony jest wolontariatem, więc na stałą miesięczną pensję nie ma co liczyć. Jednak możliwości publikacji swoich treści, współpraca oraz pomoc innych członków redakcji, szansa na samodoskonalenie się i poprawianie swoich umiejętności publicystycznych (i nie tylko 😉 ), w połączeniu z zawieranymi przyjaźniami i świetnie spędzonym czasem są rzeczami, których nie da się materialnie zmierzyć.

Wszystkich zainteresowanych działaniem na rzecz polskiej społeczności skupionej wokół how2win.pl prosimy o kontakt na mail lupusisko@o2.pl. W wiadomości warto zawrzeć kilka słów o sobie oraz próbkę swoich umiejętności.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.