Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Następna dawka odpowiedzi na pytania do Riotu

Jeden z pracowników Riotu – WizardCrab zdecydował się udzielić odpowiedzi na część pytań zadanych mu przez graczy za pośrednictwem oficjalnego forum LoLa. Poniżej znajdują się niektóre jego wypowiedzi, które zostały przez nas przetłumaczone na język polski. 

Czy wśród tegorocznych skórek z serii “Pool Party”  znajdziemy jakiegoś kraba :3 ?

Z tego co wiem w tym roku nie planujemy wydania skinów z tej serii.  Takowe skórki są bardzo fajne i być może kiedyś do nich wrócimy. Pojawią się za to inne zestawy skinów.

Kiedy cena skinów w lidze będzie wyznaczana przez ich jakość? Obecnie znajdujemy się w sytuacji gdzie cena takich skórek jak Robot Amumu czy Black Thorn Morg  została zwiększona, a przykładowo cena różowego Tarica pozostała niezmieniona.

Zmniejszyliśmy cenę różowego Tarica kilka miesięcy temu.

Czy nie uważasz, że w grze brakuje tanich skórek? Staracie się cały czas poprawiać jakość skinów zapominając, że czasem gracze chcą zagrać różowym Rammusem z muszką za cenę 520/750 RP. Zamiast tego otrzymujemy różowego Rammusa z muszką, któremu głos podkłada Frank Sinatra, a jego efekty spelli i animacja tańca zostały znacznie ulepszone/zmienione co dodatkowo powoduje, że taki skin wydawany jest o 3 miesiące dłużej.

Według naszych badań gracze chcą, żeby wydawane były bardziej dopracowane wersje skinów. Dodatkowo dopieszczanie takiej skórki daje twórcy dużo frajdy. Mimo tego myślę, że wkrótce sytuacja się odrobinę zmieni – aż 5 skórek za 750 RP jest obecnie w produkcji, a dodatkowo każdy skin z serii wydanej z okazji Mistrzostw Świata także posiada takową cenę.

Czy w najbliższej przyszłości pojawi się coś dużego związanego z handlem elektronicznym? Może jakieś gadgety związane z LoLem?

Jest na co czekać, jednak nie znam żadnych szczegółów jeśli chodzi o datę premiery.

Czy Riot mógłby ogłosić jakie postacie nie otrzymają nowych skórek do momentu wydania VU?

Na dzień dzisiejszy mogę niestety tylko odesłać do tej strony.

Czy uważacie, że wydanie majowej listy przecen było dobrym pomsyłem? Zamierzacie wrócić kiedyś do tego pomysłu?

Myślę, że kiedyś do tego wrócimy jednak nie jestem pewien na 100%.

Możesz dostarczyć nam jakiś informacji dotyczących limitowanych skórek takich jak Championship Riven?

Nie planujemy na razie przywracać tego skina. Jednak niewykluczone, że kiedyś się na to zdecydujemy (zadbamy wtedy o odpowiednią rekompensatę dla posiadaczy tej skórki).

Kiedy możemy się spodziewać wydania pakietów zmieniających głos announcera?

Mam nadzieję, że któregoś dnia.

Wiem, że wiele osób pyta się o ewentualne zmiany w polityce przyznawania tokenów przeznaczonych do refundacji. Jestem pewien, że możecie coś z tym zrobić, przykładowo przeprowadzić ankietę by zebrać odpowiednie informacje i najprawdopodobniej dowiecie się z nich, że społeczności nie podoba się obecny system z trzema tokenami na konto, bez możliwości zarobienia nowych.

Zastanawiamy się czy i kiedy przyznanie większej ilości tokenów będzie odpowiednia. Przykro mi, że nie mam na ten temat więcej informacji. Jeśli się nad tym zastanowicie praktycznie żadna firma nie oferuję zwrotów cyfrowych dóbr więc tak naprawdę nie mamy żadnych danych, na których moglibyśmy się oprzeć.  Cały czas nad tym myślimy jednak nie brałbym tego jako zapowiedź.

Dlaczego piłkarskie skórki, które zostały przywrócone w tym roku kosztują po 975 RP. Przecież nie spełniają one standardów na taką cenę.

Nie zmieniamy cen legacy skinów. Zawsze po przywróceniu kosztują one tyle co w dniu premiery. Jest wiele powodów takiego stanu rzeczy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.