Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nami Rzeczny Duch dostępna

Młody rolnik wielokrotnie wracał tędy do domu. W pobliżu dżungli ścieżka wiodła od pola do domu. Od jakiegoś czasu w wędrówce towarzyszyła mu pieśń, niesiona przez wiatr. Zawsze starał się ją zignorować – zakładał kaptur na głowę i szedł do domu – ale tym razem… było inaczej. Tym razemwzywała go. Chłopiec zatrzymał się i zajrzał w głąb lasu. Bez zastanowienia wszedł między drzewa.

Pieśń go przepełniła i wciągnęła między zarośla. Ciernie i pokrzywy sięgały ku niemu, rozrywając ubrania i kalecząc ciało, gdy pędził przez las. Melancholijny głos rozbrzmiewał coraz głośniej.

Wreszcie przedarł się przez roślinność i dotarł do zagajnika. Chłopiec, łapiąc oddech, padł na kolana i rozejrzał się dookoła. Wieczorne promienie słońca tańczyły w koronach drzew. W samym środku zagajnika znajduje się staw wypełniony krystalicznie czystą wodą oraz liliami. Nami Rzeczny Duch siedziała w samym jego środku, a jej szmaragdowe włosy podkreślały uśmiech. Nucąc, zachęca go do podejścia bliżej, by uzdrowić jego rany delikatnym dotykiem wody. Krok po kroku zanurza się w stawie. Woda sięga mu do piersi, a on zmierza dalej. Łzy spływają mu po twarzy. Nami Rzeczny Duch przyciąga go do siebie, obejmując czule. Powoli zanurza się pod powierzchnię wody, ciągnąc go ku zgubie.

Ratuj sojuszników i więź wrogów razem z Nami Rzecznym Duchem. Jest dostępna w sklepie League of Legends za 975 RP.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.