Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nakop moderacji – forumowe starcie

Statek w doku, kapitan Shin przechadzając się po karczmach przypadkiem dostrzega dziwnie poszarpaną kartkę, a na niej jeszcze dziwniejszą wiadomość. „Zgłoś się i stań do walki przeciwko tym, którzy nękają Was, usuwają Wasze posty i rozdają warny na prawo i lewo.

Forumowicze zjednoczcie się i pokażcie kto tak na prawde jest górą, pokażcie gdzie jest miejsce moderatora. Natarcie na oddziały największej szychy forumowych mórz zaplanowane jest na sobotę pierwszego sierpnia 2015 na godzinę 18.00. Kto może niech bierze to co ma pod ręką, każda pomoc się przyda w obaleniu rządów Shina i jego zapchlonej armii. Kapitan ogłosił stan najwyższej gotowości, więc nie spodziewajcie się, że będzie tak łatwo. Załoga jest przygotowana na najgorsze i będzie zażarcie bronić forumowych skarbów. Każdy chętny niech podpisze się pod obwieszczeniem. Niech władza wróci w ręce ludu, nasze ręce!”

Zapisy trwają do godziny 16.00 dnia 01.08.2015, dokonywać ich możecie pod adresem: http://forum.how2win.pl/topic/1224-nakop-moderacji-forumowe-starcie/

Spośród ZGŁOSZONYCH i ZAREJESTROWANYCH użytkowników drogą losowania zostanie wyłoniona piątka wspaniałych, która stanie w szranki z forumowymi oprawcami. Jednak zwycięzca może być tylko jeden, a skarb zostanie przyznany najlepszemu i najbardziej wprawionemu w boju wojakowi.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.