Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Najlepsze mobilne gry

Cześć!

Jak zapewne większość z was wie 90% gier na androida to proste śmieci na 3 minuty, w tym mini-blogu chciałbym przybliżyć wam parę mobilnych perełek przy których można spędzić miło parę a nawet kilkanaście godzin. A więc bez zbędnego badania, do dzieła!

ModernCombat 5 mobilny CoD za darmo i to nie w kosmicznych klimatach?!? Czy to możliwe? Okazuje się że tak MC5 to naprawdę to ładna, świetnie dopracowana strzelania z genialnym muliplayerem i oskryptowaną do bólu kampanią. jedyną wadą gry są długie loadingi i wymagania sprzętowe nie pozwalające grać na tosterze.

Hearthstone czyli pozornie prosta karciana która zadziwia przystępnością by następnie oczarować głębią. Tak w skrócie można by się o sercu z kamienia wypowiedzieć. Ale to za mało, jeśli nie mieliście zbytniej styczności z karciankami a chcieli byście zacząć ten romans to właśnie ta gra jest najlepsza na początek. Forma krótkich 5-10 minutowych pojedynków idealnie nadaje się do grania w drodze do szkoły czy pracy a genialny samouczek bezboleśnie wprowadza w świat kart i combosów. Setki kart i miliony ich możliwych kombinacji dawana olbrzymie do popisu taktycznym wariatom. Gra wyróżnia się bajkową grafiką i bogatym uniwersum Warcrafta. Chyba jedyną wadą jest totalnie zaniedbany system społecznościowy który maksymalnie utrudnia mkomunikacje i poznawanie innych graczy.Battle of Wesnoth czyli najlepsza darmowa strategia w jaką miałem okazje zagrać. prosta kolorowa, wręcz NESowa grafika zasady rodem z planszówki bitewnej i denerwująca momentami losowość w połączeniu z bogatym światem setkami jednostek i wysokim poziomem trudności tworzy świetną gre na np długą podróż. Wadą jest to że mamy do czynienia z emulatorem który do wygodnego grania wymaga konfiguracji bo domyślne ustawienia uniemożliwiają wygodną rozgrywkę.

World od Tanks blitz czyli słynne czołgi w wersji mobilnej. Jak się sprawują a praktyce? Zadziwiająco dobrze! Na szczęście twórcy nie starali się na sile zmieniać lub upraszczać rozgrywki a po prostu dostosowali grafikę i interfejs do urządzeń mobilnych cofając tym samym niestety gre do czasów sprzed dobrych 2 lat. Mamy więc naradzie zaledwie parę choć o dziwo głównie innych! Map 4 nacje i masę miodnego zgrzytu stali o stal. Gra została dobrze zoptymalizowana a jej waga jest znośna. Wad niezauważyłem.

I to tyle muszę dodać że brałem pod uwagę tylko darmowe gry z google play i ignorowałem wszelkie pirackie kopie oraz emulatory z internetu.

A wy jakie gry na androida polecacie ?

Powyższy wpis jest mini-blogiem stworzonym przez czytelnika, a redakcja portalu How2Win nie ingerowała w jego treść. Mini-blog jest formą, w której to czytelnicy tworzą treść, którą mogą się podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej w zakładce Społeczność lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.