Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nagrody za pozytywne zachowanie w grze

Wraz z zakończeniem sezonu 2014 chcieliśmy nagrodzić graczy, którzy wykazali się pozytywnym zachowaniem w grze. Gracze, którzy nie otrzymali restrykcji czatu lub zawieszenia w sezonie 2014 otrzymają dopalacz na 4 wygrane.Ze względu na liczbę graczy, którzy otrzymają ten prezent, będziemy przyznawać te dopalacze w ciągu przyszłego tygodnia.

Od długiego czasu skupialiśmy się na walce ze złośliwym zachowaniem w grze, a już wkrótce zaczniemy testować dodatkowe systemy, których zadaniem będzie walka z dezerterami i graczami, którzy celowo umierają. Trzeba też pamiętać, że gracze zachowujący się niewłaściwie nie są mile widziani w naszej społeczności. Mniej niż 1% graczy kiedykolwiek otrzymało 14 dniowe zawieszenie, trwałego bana czy nawet restrykcje na czat.

Jak już wspomnieliśmy, testowaliśmy nowe systemy blokad na czat i chcieliśmy wam dać znać o naszych postępach:

Aktualizacja 16.8.2014

Sprawdziliśmy konta około 11,150 graczy.

  • 11,052 było neutralnych lub pozytywnych (99,1%)
  • 94 otrzymało restrykcje czatu (0,84%)
  • 4 przeszło do dalszego, gruntownego sprawdzenia ze względu na wyjątkową złośliwość w grze (0,004%)

Poświęćmy więc trochę czasu na podkreślenie tego dobrego i pozytywnego zachowania. Jeżeli jesteś pozytywnym graczem League of Legends i nie masz nic przeciwko podzieleniem się logami z czatu z twoich gier, to daj nam znać w tym temacie!

Jeżeli to zrobisz, to upewnij się, że zweryfikowałeś/aś swój adres email, ponieważ w niedalekiej przyszłości coś może na niego trafić.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.