Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nagrody na koniec sezonu

https://am-a.akamaihd.net/image?f=https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2018/october/eos2018/img/orianna_thumb.jpg

Zwyciężaj – Nagrody 2018

Zwycięska Orianna wchodzi na scenę na koniec sezonu 2018! Wdrapcie się na szczyt i zdobądźcie nagrody rankingowe, które są tym lepsze, im wyżej jesteście. Wszyscy gracze z kolejki rankingowej z poziomem honoru 2. lub wyższym otrzymają nagrody. Sezon kończy się 12 listopada.

ZWYCIĘSKA ORIANNA

Jeśli dotarliście do Złota lub wyżej w dowolnym trybie rankingowym, pokaz ten jest dla was. Wasza złota broń wiruje, eliminując wrogów, którzy są zbyt rozproszeni patrzeniem, jak dumnie suniecie. Przetańczcie z nimi przez całe Summoner’s Rift ze Zwycięską Orianną i stylowo powróćcie do bazy. Dotarcie do Złota lub wyżej w dwóch rankingowych kolejkach i/lub ponad 50 zwycięstw w kolejce rankingowej na koniec sezonu odblokowuje do dwóch dodatkowych Barw dla tej skórki.

https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2018/october/eos2018/img/chromas.png

MISJE NA KONIEC SEZONU

Od teraz aż do końca sezonu co tydzień odblokowana zostanie nowa misja dla kolejki rankingowej. Ukończcie wszystkie cztery misje, żeby zdobyć puchastyczną i piękną ikonę Zwycięskiej Porianny.

IKONY RANKINGOWE

Zaprezentujcie ikonę rankingową 2018 na swoim profilu. Otrzymacie ekskluzywną ikonę za każdą kolejkę rankingową, w której graliście w tym sezonie.

NAGRODY ZA HONOR

Zdecydowani dowódcy, opanowani rozgrywający i najwyższej półki współgracze otrzymają skórki totemu za honor, jeśli zakończą sezon na 3. poziomie honoru lub wyższym. Wasze zeszłoroczne opinie dotarły do nas, więc w tym roku otrzymacie skórki totemów za każdy zdobyty poziom honoru oraz za najwyższy osiągnięty poziom.

PLECAK PRETENDENTA

Gracze ze szczytu drabinki poniosą drużyny do zwycięstwa w plecaku Pretendenta 2018. Wyślemy je do 200 najlepszych graczy z kolejki solo/duet, 40 graczy z kolejki elastycznej i 10 Pretendentów z Twisted Treeline z każdego regionu.

NOWY WYGLĄD KOLEJKI RANKINGOWEJ

Jako część usprawnionego projektu kolejki rankingowej 2019, system nagród za rangę w sezonie otrzyma dużą aktualizację. Poza wizualnymi zmianami rankingowych herbów, ranga zdobyta w poprzednim sezonie pojawia się w większej liczbie miejsc niż dotychczas, jak np. w poczekalni. Więcej o tym jeszcze w tym roku.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.