Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nagrody dla najbardziej honorowych graczy

W związku z licznymi dyskusjami na temat Voice Chata w LoLu pracownicy Riotu postanowili stworzyć jeden ogólny temat w którym razem z graczami przedyskutują sprawę VC oraz jego miejsca w League of Legends. Jak zazwyczaj bywa w takich sytuacjach – w związku z licznymi wypowiedziami Rioterów czasem udaje się wyczytać także coś więcej niż niesie za sobą ogólny nurt dyskusji.

Riot Lyte (odpowiedzialny za rozwój systemów gry) w swojej wypowiedzi przybliżył nadchodzące zmiany w Trybunale oraz nagradzaniu wysoce honorowych graczy:

Co do wzmacniania pozytywnych zachowań – od zawsze planowaliśmy dodać więcej opcji do inicjatywy Honoru. Niestety, nasz zespół został przekierowany do projektu Team Buildera, jednakże chcemy powrócić do rozwoju Honoru gdy tylko uporamy się z obecnymi kwestiami. Wierzymy, że cała inicjatywa Honoru jest w stanie przysporzyć wiele pozytywnego zachowania. Przykładowo w nowym Trybunale gracze o wysokim honorze będą mieli szanse zostać zrewidowanymi przez innych graczy. Jeśli wystarczająco liczba osób zagłosuje na nich pozytywnie dostaną oni nagrodę w grze.

O ile nagroda nie jest jeszcze znana – w kuluarach spekuluje się o dodaniu specjalnych honorowych skórek , które byłyby dostępne tylko dzięki temu systemowi.

źródło: http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=48101062#post48101062

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.