Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nadchodzi typowanie Mistrzostw!

Typowanie powraca na Mistrzostwa Świata 2019! Zmierz się ze znajomymi, z komentatorami i resztą społeczności League, żeby przekonać się, kto faktycznie zna się na rzeczy, a kto ma po prostu szczęście. Jeśli twoje przewidywania będą chociaż częściowo trafne, otrzymasz ekskluzywną ikonę Poro Typowania, a jeśli okażesz się prawdziwym prorokiem i wytypujesz prawidłowo wszystkie wyniki, zgarniesz wszystkie superskórki dostępne w grze!

Typowanie będzie dostępne dla fazy grupowej i fazy pucharowej. Dla każdej fazy pojawi się odpowiednia misja w grze.

  • Faza grupowa: Drabinki i misja dostępne od 20:00 CEST 9 października. Misja musi zostać ukończona przed rozpoczęciem gier fazy grupowej o 8:00 CEST 12 października.
  • Faza pucharowa: Drabinki i misja dostępne od 20:00 CEST 21 października. Misja musi zostać ukończona przed rozpoczęciem gier fazy grupowej o 8:00 CEST 26 października.

Nagrody

Ikona Poro Typowania

Do zgarnięcia jest nowa ikona przywoływacza Poro… jeśli twoje typowanie częściowo się sprawdzi! Jeśli uzyskasz przynajmniej 34 punkty podczas typowania, dostaniesz Ikonę Poro Typowania Mistrzostw.

poro

Niebieska Esencja

Za samo wypełnienie drabinki dla fazy grupowej i fazy pucharowej dostaniesz po 50 Niebieskiej Esencji!

Superskórki

Jeśli należysz do osób, które w 100% trafiają Rękawicami Awanturnika oraz potrafią przeniknąć wzrokiem czas i przestrzeń, za prawidłowe wytypowanie wszystkich wyników otrzymasz wszystkie superskórki! Należą do nich: Lux Mistrzyni Żywiołów, Cybernetyczny Ezreal, Udyr Strażnik Przodków, DJ Sona i Bogini Broni Miss Fortune.

skin

Zajrzyj na pickem.lolesports.com lub zaloguj się do League of Legends i sprawdź swoje misje 9 października, żeby dołączyć do akcji w fazie grupowej. Pamiętaj, żeby wrócić 21 października na fazę pucharową!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.