Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nadchodzące zmiany w rotacyjnych trybach gry

W skrócie: Nie będziemy już wprowadzać Rotacyjnego trybu gry w każdym patchu. Będziemy dalej udostępniać najpopularniejsze tryby, ale naszym głównym celem będzie stworzenie nowych trybów, które będziemy wypuszczać wraz z wydarzeniami i eksperymentowanie ze starymi trybami.

Rotacyjne tryby gry w roku 2018

W zeszłym roku postawiliśmy sobie za cel wypuszczać nowe tryby przy każdym wydarzeniu, żeby sprawić, że wydarzenia te będą szczególne. Spotkaliśmy się z waszymi pozytywnymi reakcjami na tryby takie jak Inwazja Czarodziejek Gwiazd czy Łowy Krwawego Księżyca, a gdy udało nam się stworzyć coś nowego i dystynktywnego, więcej z was pojawiało się, żeby zagrać. W roku 2018 chcemy kontynuować ten sukces.

Zbudowaliśmy lepszą bazę narzędzi, która pomoże nam tworzyć w przyszłości lepsze, bardziej dopracowane mapy i tryby. W 2018 r. chcemy się skupić na dwóch rzeczach:

  1. Publikowaniu lepszych i fajniejszych trybów w czasie wydarzeń.
  2. Eksperymentowaniu z klasycznymi trybami (jak np. Wyniesienie), żeby tchnąć w nie nowe życie.

Nie różni się to bardzo od zeszłorocznego planu, ale dużą zmianą jest częstotliwość, z jaką będziemy publikować rotacyjne tryby gry. Odchodzimy od harmonogramu opartego na patchach i przechodzimy do bardziej sporadycznych rotacyjnych trybów.

Stworzenie nowego trybu może zająć niesamowicie dużo czasu (Inwazja zajęła ponad cztery miesiące), a chcemy poświęcić dużo uwagi nowym trybom, żeby dostarczyć wam możliwie najlepsze doświadczenie.

Stare tryby nigdzie się jednak nie wybierają. Wciąż będziemy udostępniać w ciągu roku wasze ulubione tryby, takie jak ARURF, Jeden za Wszystkich i inne. Po prostu nie przy każdym patchu będzie rotacyjny tryb.

Mamy wielkie plany i nie możemy się już doczekać, żeby pokazać wam, nad czym pracujemy. Jako pierwsze w tym roku pojawią się Łowy Krwawego Księżyca w patchu 8.3 i długo oczekiwany powrót trybu Jeden za Wszystkich w patchu 8.6!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.