Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nadchodzące zmiany w Barwach Partnerów League

Chcieliśmy szybko przedstawić wam nowości z Programu Partnerskiego League! Jak do tej pory niezwykle cieszyło nas, że tak wielu twórców rozdawało kody na Piekielnego Amumu (bo potrzebuje on nowych przyjaciół), a wkrótce wypuścimy nową partnerską Barwę.

Gdy postanowiliśmy dać Partnerom League co miesiąc ekskluzywne elementy, chcieliśmy, żeby twórcy mogli zwiększyć oglądalność i widoczność swoich kanałów. Chcieliśmy też dać im sposób na docenianie ich społeczności.

Mając to na uwadze, dokonujemy paru zmian, żeby pomóc hardkorowym kolekcjonerom i fanom zielonego koloru:

    1. Dodamy wszystkie Barwy Programu Partnerskiego League do Emporium Niebieskiej Esencji. Będę obowiązywały je te same ramy czasowe, co w przypadku innych Barw, a ich koszt będzie wynosić 10 000 NE za Barwę.

 

  1. Emotka „Dlaczegóż?” Sony z Odysei (która nie była częścią Programu Partnerskiego League, ale miała mniej więcej ten sam stopień rzadkości) również zostanie dodana do Emporium NE w cenie 25 000 NE.

Barwy partnerskie nadal przez pewien czas pozostaną ekskluzywne dla twórców zawartości, ale dodajemy też gwarantowaną opcję na odblokowanie ich w późniejszym czasie, jeśli przegapicie okazję na zdobycie ich podczas rozdawania.

Kolejne Emporium NE z tymi elementami będzie dostępne w okolicy śródsezonu 2019, a w przyszłości wszystkie Barwy partnerskie będą dodawane do Emporiów esencji.

  • Barwy partnerskie wypuszczone między styczniem a czerwcem: Emporium NE na koniec roku
  • Barwy partnerskie wydane miedzy czerwcem a grudniem: Po Emporium NE w połowie sezonu

Mamy nadzieję, że zmiany te dadzą wszystkim szansę na zdobycie zawartości, na której im zależy, a jednocześnie pozwolą zachować ekskluzywność Partnerom. Jak zawsze dajcie nam znać, co myślicie o tej zmianie.

Och, i jeszcze jedno… z przyjemnością ogłaszamy, że listopadową Barwą partnerską jest Cyber LeBlanc! W ramach przypomnienia: kody z PPL zapewniają skórkę ORAZ bohatera, jeśli go nie macie. Tutaj sprawdzicie Partnerów League ze swojego regionu.

Śledźcie kolejne wiadomości o Partnerach League, a jeżeli sami chcecie zostać Partnerami, zarejestrujcie się na partners.leagueoflegends.com.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.