Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nadchodzą spore zmiany w Dianie

Według najnowszych informacji podanych przez jednego z pracowników Riotu, już podczas przygotowań do wydania na serwerach live patcha 9.23, na PBE pojawić mają się sporych rozmiarów zmiany w Dianie.

W kwestii audiowizualnej wśród zmian zobaczyć będziemy mogli zaktualizowane efekty wizualne i dźwiękowe postaci, nowe ikonki, natomiast w przeciwieństwie do pełnych reworków bohaterka ta nie doczeka się nowego głosu, czy nowego modelu.

Jeśli natomiast chodzi o kwestię rozgrywki to największą zmianą ma być zamiana miejscami E i R wraz z jednoczesnym wzmocnieniem nowego R do poziomu pozwalającego rywalizować z innymi ultami w grze. Do tego pewne poprawki mają dotknąć również pasyw postaci, a do tego wszystkiego Diana doczeka się ogólnego zestawu zmian balansujących. Ogłoszenie tych zmian spowodowało, że część graczy zaczęło zastanawiać się czy Diana w swojej nowej odsłonie będzie bardziej bruiserem czy asasynem i według Riotera na dzień dzisiejszy wydaje się, że bardziej popularnym stylem grania powinno być traktowanie Diany jako asasyna, natomiast zmiany były projektowane w taki sposób by sprawić, że oba style będą nadal sensownym wyborem.

źródło: =https://twitter.com/squad5lol/status/1194394851455848448?s=21 https://twitter.com/squad5lol/status/1194397288602329088?s=21

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.