Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Nadchodzą nowe skórki do Ahri, Akali, Evelynn i Kai’Sy?

Dopiero co przedwcześnie zamieszczony odnośnik na oficjalnej stronie League of Legends zdradził wygląd dwóch nowych skórek, a już pojawił się kolejny przeciek związany, ze skinami, których premiery możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości.

Dokładniej rzecz ujmując przeciek ten polega na zaprezentowaniu wspólnego splash artu, które dzielić mają nowe skórki do takich postaci jak: Kai’Sa, Evelynn, Akali, Ahri. Grafika ta prezentuje się następująco:

Oczywiście jak w przypadku każdego tego typu przecieka należy podchodzić do niego z odpowiednim dystansem, jako iż istnieje szansa że ostatecznie nie okaże się on prawdziwy. Autentyczności zdaje się dodawać mu jednak fakt, że zaprezentowany na splash arcie skin do Kai’Sy pasuje wyglądem do modelu zaprezentowanego we wspomnianym odnośniku zamieszczonym na oficjalnej stronie League of Legends.

źródło: =https://twitter.com/woosimhun3849/status/1044508873879543808

Aktualizacja: Jeden z pracowników Riotu potwierdził prawdziwość tego przecieku, jednocześnie zapowiadając że poza zbliżającymi się zapowiedziami związanymi z Mistrzostwami Świata, nie otrzymamy większej ilości informacji na temat tych skórek do momentu, w którym zawitają one na serwer testowy PBE.  Jest to obecnie planowane na przyszły miesiąc.

źródło: =https://twitter.com/thejanellemj/status/1044641701858500608

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.