Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Możemy testować TeamBuilder!

Kreator drużyn to nowa kolejka, w której wybierasz rolę, bohatera i pozycję, zanim dołączysz do drużyny. Każdy wie, co ma robić i jak działać, a to stanowi doskonały fundament do dobrej gry zespołowej.

Ponieważ są to beta-testy na normalnych serwerach, każdy z regionów będzie testował Kreatora Drużyn przez 48 godzin według ustalonego harmonogramu, zaczynając od platform: RU i EUNE w przedziale od 3 do 7 marca.

Wzięliśmy pod uwagę rozmiar każdego z regionów, dostępny sprzęt oraz obecną sytuację graczy (jak chociażby czasy oczekiwania w kolejkach na wszystkich poziomach), aby stworzyć harmonogram. Spójrzcie poniżej, aby się dowiedzieć, kiedy beta-testy rozpoczną się na waszym serwerze:

Obecny harmonogram beta testów

Jeżeli odkryjemy jakieś poważne błędy lub problemy podczas beta-testów, będziemy gotowi, aby je naprawiać i monitorować wyniki każdego z testów. Naszym głównym celem jest zapewnienie fantastycznych wrażeń, więc opóźnimy lub zmienimy harmonogram, jeżeli okaże się to konieczne, a każdy z regionów otrzyma własny temat na forum, w którym będą aktualizowane wszystkie informacje.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w Kreatorze Drużyn!

Faq znajdziecie tutaj: http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/features/oglaszamy-dwudniowe-otwarte-beta-testy-kreatora-druzyn

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.