Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Moscow Five powraca

Już ponad 1,5 roku minęło odkąd mogliśmy oglądać szyld Moscow Five na zawodowej scenie League of Legends. 10 stycznia 2013 legendarny zespół z Alex Ichem na czele przeszedł do Gambit Gaming. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że M5 wraca do gry.

Organizacja Moscow Five ogłosiła zatrudnienie rosteru Russian Force. Drużynę tą mogliśmy oglądać całkiem niedawno na turnieju o Międzynarodową Dziką Kartę. Zespół pojawił się tam bez trzech podstawowych graczy i przegrał wszystkie swoje mecze. Swoją drogą, ich midlanera zastępował Darker, były support Gambitu, który jako jedyny jest znany na międzynarodowej scenie.

Fani są dość rozczarowani tym, że tak wyrobiona marka zabrała pod skrzydła zawodników, którzy nie liczą się nawet na amatorskiej scenie w Europie. Darien, Diamondprox, Alex Ich, Genja i Edward  (wszyscy oprócz Alexa są obecnie w barwach Gambit Gaming) na przestrzeni pierwszego i drugiego sezonu LCS tworzyli ekipę, która bez kompleksów rywalizowała z Azjatami, co ciężko obecnie powiedzieć o jakimkolwiek zespole z Ameryki lub Europy.Teraz legendarny tag M5 będzie znajdował się przed graczami, którzy są w stanie dominować jedynie w Rosji, ale wygląda na to, że obecny zarząd Moscow Five nie ma nic przeciwko temu.

Skład drużyny prezentuje się następująco:

IDNameRole
UkrainepvpstejosAleksandr GlazkovTop
RussiaSymphonyAleksey TyuninJungle
RussiaFlashinthenightYury ShilenkovMid
RussiadayruinBoris SherbakovAD
RussiaArchieVyacheslav EgorovSupport

1bVMg_e6-4U

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.