Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mój pierwszy skin

Witam. Kiedy przeczytałem wczoraj o tym jak łatwo można stworzyć skina od razu zacząłem ściągać potrzebne programy. Następnie wybierałem postać której chcę zrobić skina. Początkowo miał być to zac ale nie potrafiłem znaleźć jego pliku, wtedy wybrałem anivię. A teraz chcę zaprezentować to co udało mi się zrobić.
Same zdjęcia nie są najwyższej jakości (przez F12 w grze) ale zapewniam że podczas gry wygląda to bardzo dobrze.
Co o tym myślicie?

Powyższy wpis jest mini-blogiem stworzonym przez czytelnika, a redakcja portalu How2Win nie ingerowała w jego treść. Mini-blog jest formą, w której to czytelnicy tworzą treść, którą mogą się podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej w zakładce Społeczność lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.