Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

MMO24 CUP#3 – znamy już półfinalistów!

Dzisiejszy dzień przyniósł masę emocji i pozwolił nam poznać półfinalistów. W ramach drugiego etapu eliminacji przyglądaliśmy się meczom laureatów z MMO24 CUP#2, czyli How2Win i Broken 5.

How2Win spotkało się z Na Qcaka, teamem, który w sobotę pokazał, że gra w LOL nie jest im obca. Jednak w zestawieniu z ekipą H2W nie miał wielkich szans i oddał wynik do zera. Tym samym H2W przeszło do ćwierćfinałów.

Broken 5 spotkało się z Universal Soldiers, które po dzisiejszym dniu urosło do jednego z faworytów całego turnieju. Laureaci III miejsca z #2 nie mieli żadnych szans i ustąpili US 2:0.

Jak się okazało w 1/4, to właśnie Universal Soldiers odesłało do domu obu laureatów #2, ponieważ w ćwierćfinałach spotkali się z How2Win i całkowicie zdominowali grę, pokonując przeciwników 2:0.

Po pierwszym dniu uwagę przykuła ekipa Neftali Soldiers, która pokazała klasę w pierwszym dniu eliminacji. NS potwierdzili swoje umiejętności poknując The True Summoners do zera i powtarzając ten wynik w ćwierćfinałach z teamem Nexus Guard System. Po niekwestionowanych zwycięstwach Neftali Soldiers zagwarantowali sobie udział w półfinałach.

W górnej części tabeli nie obyło się bez problemów. Niestety, jeden z faworytów turnieju – H2K – nie jest w stanie wystawić drużyny i zostaje zdyskwalifikowany, oddając walkowerem mecz Pusiaczkom. Najgorsze, możliwe rozwiązanie, ale regulamin jest dokładnie taki sam dla wszystkich uczestników.Pusiaczki w 1/4 spotkały się ze zwycięzcą drugiej pary 1/8 – SK Parufki – i po szczęśliwym awansie z H2K udowadniają, że nie znalazły się tutaj przypadkowo, pokonując oponentów 2:0 i gwarantując sobie udział w półfinałach.

Na dole tabeli do 1/4 weszli Poke Trainers oraz Wadowice Gaming. Tutaj, też pojawił się mały problem, ponieważ WG nie zgłosili zmian w teamie i od wczoraj grali zespołem, który różnił się od zgłoszonego. Decyzją sędziów, oddano jeden mecz dla One step before ELO Hell. Nie zmieniło to jednak sytuacji, ponieważ WG wygrało dwa następne spotkania i weszło do 1/4.

W ramach ćwierćfinałów Wadowice Gaming pokonało Poke Trainers i domknęło listę półfinalistów.

Widzowie z pewnością się nie nudzili, rozdaliśmy masę nagród podczas streamów i wyszedł świetny konkurs na mema związany z kotletami u Disa 😉 Polecam zajrzeć do naszej galerii na FB!

Jak widać działo się dużo, a to wszystko jest dopiero preludium przed finałami, które odbędą się 26 i 27.10.2013. W ramach tych dwóch dni będziemy streamować wszystkie mecze, dlatego już dziś zachęcamy do oglądania i wspólnej zabawy!

Szczegółowy harmonogram podamy w tym tygodniu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.