Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mistrzostwa 2016 wkraczają na Summoner’s Rift

Mistrzostwa

wkraczają na Summoner’s Rift

Mistrzostwa Świata 2016 już blisko, a my świętujemy je na Summoner’s Rift z większą pompą niż kiedykolwiek dotąd.

POBIERZ TAPETĘ ZE SKÓRKAMI MISTRZOWSKIMI

Brakowało wam zalewu wspaniałych emotek drużyn podczas transmisji? Teraz będą jeszcze fajniejsze! Chcecie nową skórkę mistrzowską? Mamy dla was odpowiedniego ninja. Czekaliście, aż wreszcie przywrócimy Mistrzowską Riven? A co powiecie na DWIE RIVEN? Poniżej znajdziecie wszystkie sposoby, by rozbudzić w sobie ducha Mistrzostw Świata:

https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2016/september/worlds/img/zed-section.jpg

Kim jest ten ninja?

Staramy się dawać mistrzowskie skórki bohaterom, którzy w przeszłości i obecnie kojarzą się z e-sportem. Z okazji piątej rocznicy serii skórek chcieliśmy odwołać się do historii i znaleźć kogoś, kto dorówna Riven pod względem wpływu, jaki wywarła na e-sport. Uznaliśmy, że to Zed jest bohaterem, który będzie kojarzył się z e-sportem jeszcze długo, nawet jeśli jego popularność wśród rywalizujących graczy ostatnio spadła. Poza skojarzeniem z e-sportem wzięliśmy pod uwagę mnóstwo innych czynników, takich jak np. pasujący motyw skórki, a także zadbaliśmy, by żaden bohater nie dostał dwóch skórek na raz.

Riven

https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2016/september/worlds/img/riven.jpg

Przygotowywanie naszych skórek trwa wiele miesięcy, więc przy tak szybko postępujących zmianach trendów zazwyczaj nie jest możliwe stworzenie e-sportowej skórki, która jest zgodna z modą obowiązującą w danym miesiącu albo w najnowszym stanie gry. Mimo wszystko, stale oceniamy, którzy bohaterowie powinni dostać planowane skórki e-sportowe. Zastanawiając się nad skórką Pretendenta, bierzemy też pod uwagę najczęściej wybieranych bohaterów.

A skoro mowa o skórkach mistrzowskich — teraz mamy ich pięć! Jak już wspomnieliśmy jakiś czas temu, oznacza to, że po raz pierwszy od 2012 roku przywracamy Mistrzowską Riven. Dla uczczenia jej ponownego wypuszczenia oraz skompletowania kompozycji mistrzowskiej drużyny, bohaterka otrzyma aktualizację graficzną, aby nie odstawała od naszych nowszych skórek.

Chociaż jesteśmy podekscytowani przywróceniem Riven, chcemy, by gracze, którzy mieli ją przez te wszystkie lata, dostali coś specjalnego, czym będą mogli się pochwalić. Dlatego wszyscy gracze, którzy aktualnie posiadają Mistrzowską Riven, dostaną klasyczną Riven w specjalnej edycji oraz ramkę ekranu wczytywania w stylu retro.

Ikony i emotki drużyn

Ikony drużyn

https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2016/september/worlds/img/team-icons.jpg

Będziecie mogli kupić jeden Token Mistrzowskich Klejnotów za 150 PZ w każdym dniu rozgrywek (w sumie jest ich 15). Sprawdźcie harmonogram tutaj. Tokeny Mistrzowskich Klejnotów będą zawierały Mistrzowskie Klejnoty, których możecie używać do ulepszenia swojej ikony drużyny i emotki do poziomu 2 — w tym celu będzie potrzebnych 5 z 15 tokenów!

A co z kolejnym poziomem? Aby osiągnąć poziom 3 i odblokować całkowicie nowe powroty drużyn, będziecie potrzebowali kolejnych 6 tokenów (w sumie zdobywając 11 z 15 dostępnych). Oto krótki infograficzny przewodnik tworzenia własnych ikon drużyn i emotek Mistrzostw. Koniecznie zajrzyjcie do umieszczonych na dole pytań i odpowiedzi, aby uzyskać więcej informacji!

 1. Do ikon drużyn dołączana jest tymczasowa emotka, której można używać podczas Mistrzostw i ulepszać ją za pomocą Mistrzowskich Klejnotów w Warsztacie hextech.
 2. Kupujcie Tokeny Mistrzowskich Klejnotów za 150 PZ w dniach, w których odbywają się transmisje. Można otrzymać tylko jeden token w danym dniu transmisji. Na lolesports.com znajdziecie harmonogram rozgrywek! (Nagroda: 2 Klejnoty)
 3. Wszystkie zakupione Skrzynie hextech zawierają zwykłe łupy, a także bonusowe Mistrzowskie Klejnoty, które przyśpieszają ulepszanie. (Nagroda: 3 Klejnoty)

https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2016/september/worlds/img/infographic.jpg

[10 Mistrzowskich Klejnotów, by osiągnąć P2, 12 Mistrzowskich Klejnotów, by osiągnąć P3 ]

Materiały rzemieślnicze wygasną o 8:59 CET 7 listopada razem z emotkami i powrotami drużyn, a także niewykorzystanymi materiałami rzemieślniczymi PROJEKTU.

Tajemnicze Prezenty

Jeśli aktywacja nastąpi w ostatnim dniu danego etapu, pozostanie aktywna przez następne 24 godziny, żebyście jej nie przegapili!

Akcenty na mapie

Znowu budzimy na Summoner’s Rift ducha Mistrzostw za pomocą jeszcze większej liczby dekoracji mapy niż w zeszłym roku. Akcenty na mapie Mistrzostw będą aktywne od 26 września do 8:59 CET 7 listopada.

Zestawy i skórki klasyczne

Podobnie jak na wszystkich Mistrzostwach, wszystkie wasze ulubione skórki e-sportowe znowu pojawią się w sklepie osobno i w zestawach. Ponieważ skórki Mistrzów 2015 SKT zostały dopiero co wypuszczone, nie będą objęte wyprzedażą. Planowane zestawy to:

2705 RP lub 6921 RP (jeśli nie masz bohaterów)

 • Riven
 • Thresh
 • Shyvana
 • Kalista
 • Zed

 • FNC 2625 RP lub 5309 RP (jeśli nie masz bohaterów)
 • TPA 2625 RP lub 5001 RP (jeśli nie masz bohaterów)
 • SKT 2013 2625 RP lub 5631 RP (jeśli nie masz bohaterów)
 • SSW 2940 RP lub 5656 RP (jeśli nie masz bohaterów)

1365 RP lub 2534 RP (jeśli nie masz bohaterów)

 • Ahri
 • Nidalee

12109 RP lub 22285 RP (jeśli nie masz bohaterów)

 • Skórki mistrzowskie
 • Skórki drużyn
 • Pretendent

Często zadawane pytania

A jeśli chcę kupić tylko Totem Mistrzostw?

Totem Mistrzostw dołączany jest za darmo do zestawów zawierających po 10 Mistrzowskich Skrzyń, ale będzie go można także kupić osobno w cenie 640 RP.

(25% zysku zasili pulę nagród na Mistrzostwach).

Czy mogę dostać ikonę powrotu drużyny, nie kupując skrzyń za RP?

Powrót drużyny i emotka poziomu 3 mogą zostać zdobyte tylko przez stworzenie ikony poziomu 3, ale jeśli kupisz ikonę drużyny, możesz ją ulepszyć do poziomu 3, używając tylko PZ.

Czy mogę odblokować wszystkie trzy poziomy od razu bez czekania na rozgrywki?

Tak! Jeśli nie chcesz czekać, by dostać swój powrót drużyny, możesz go stworzyć od razu, kupując 8 Mistrzowskich Skrzyń. Podobnie jak wyżej, ulepszenie nie będzie kosztowało żadnych dodatkowych RP; dostaniesz też zawartość, która zwykle znajduje się w normalnych Skrzyniach hextech oraz bonusy z Mistrzostw.

Czy mogę odblokować więcej niż jedną ikonę drużyny i emotkę, aby osiągnąć nowy poziom?

Tak, możesz kupować tyle ikon i emotek drużyn, ile chcesz.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.