Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mistrz świata trenerem Fnatic

Wydawać by się mogło, że przed rozpoczynającymi się Mistrzostwami Świata nic już nas nie zaskoczy. Jakim zdziwieniem dla wszystkich fanów Fnatic musi być dzisiejsza informacja, że nowym trenerem drużyny został Toyz.

Pochodzący z Hong Kongu zawodnik jest mistrzem świata sezonu 2. Jego doświadczenie może pomóc Fnatic w zbudowaniu potrzebnej pewności siebie przed nadchodzącymi starciami z najlepszymi zespołami League of Legends. Z drugiej strony, Toyz zasłynął także ze swoich niesamowitych umiejętności indywidualnych, które pozwoliły mu wygrać Skill Competition podczas rozgrywek All-Star 2013 w Szanghaju.
Jak myślicie, czy Toyz skupi się bardziej na szlifowaniu umiejętności graczy oraz adaptacji do różnych stylów gry czy spróbuje rozszyfrować przeciwników i przekazać zawodnikom Fnatic jak najwięcej informacji o azjatyckich profesjonalistach?
Siła czy mądrość?


Ten post będzie na bieżąco aktualizowany jak tylko pojawi się więcej informacji na temat tych niesamowitych roszad kadrowych! Stay tuned!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.