Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Misfits z nową dolną aleją w 8 tygodniu LEC

Mimo niedawnej wymiany praktycznie całego swojego rosteru, sytuacja Misfits Gaming w LEC nie uległa poprawie i zespół ten coraz bardziej oddala się od upragnionej fazy play-off.

W związku z tym organizacja ta postanowiła przeprowadzić kolejne zmiany w swoim składzie. Mianowicie miejsce w podstawowym rosterze Misfits w tym tygodniu utracą obaj zawodnicy występujący na dolnej alei, czyli Matúš “Neon” Jakubčík i Aleksi “H1IVA” Kaikkonen. W miejsce tego pierwszego zawodnika do składu pierwszej drużyny powróci Steven “Hans Sama” Liv, który w ostatnim czasie występował w akademii Misfits. Jego partnerem na dolnej alei zostanie Mads “Doss” Schwartz, który jest nowym nabytkiem drużyny. Zawodnik ten w poprzednim splicie występował w barwach akademii SK Gaming, a poza tym może obecnie pochwalić się pierwszą pozycją w drabince rankingowej na EUW.

W nadchodzącym tygodniu Misfits Gaming czeka ciężka przeprawa bo przeciwnikami tej drużyny będą odpowiednio FC Schalke 04, które jest od krok od zapewnienia sobie awansu do fazy play-off, a także dominujące całe rozgrywki G2 Esports.

źródło: =https://twitter.com/MisfitsGG/status/1159465399676747776?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.