Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mini-aktualizacja naprawiająca błąd w Viktorze zostanie wprowadzona na serwery live

Jako, że dopiero co na serwery live wprowadzony został patch 9.20, to podobnie jak zazwyczaj Riot przygotowuje mini-patcha rozwiązującego największe problemy stworzone przez tą aktualizację.

Tym razem hotfix ma skupić się na dwóch błędach. Pierwszym błędem, który ma zostać rozwiązany jest błąd sprawiający, że ulepszenie Q Viktora nie wzmacniało jego tarczy. Drugi błąd, na którym skupia się Riot polega na tym, że Neekonie zawsze aktualizowała ilość swojego HP i many, a także posiadany przez siebie poziom w momencie przedwczesnego wychodzenia z przebrania . Ten błąd nie zostanie jednak naprawiony w nadchodzącym hotfixie, a zamiast tego wyłączona zostanie możliwość przedwczesnego wychodzenia z przebrania, która ma zostać przywrócona na serwery live w momencie gdy naprawiony zostanie wspomniany błąd.

Mini-aktualizacja wprowadzająca te zmiany ma zostać wydana jeszcze w dniu dzisiejszym.

źródło: =https://twitter.com/MarkYetter/status/1182117524533436416?s=19 https://twitter.com/MarkYetter/status/1182090640777068545?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.