Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Millenium z drużyną w LCS

Jedna z najbogatszych organizacji e-sportowych na świecie – francuskie Millenium właśnie wzbogaciło się o nową dywizję. Francuzi po raz kolejny postanowili przyjąć pod swoje skrzydła graczy League of Legends. Tym razem postawili na nie byle kogo, lecz samo ex-Alternate. Zawodnicy tydzień temu ogłosili, że rozstają się ze swoją macierzystą organizacją, z którą udało im się zająć 5. miejsce podczas sezonu letniego. Teraz poznaliśmy nowy dom dla Jakuba “Creatona” Grzegorzewskiego i jego kolegów.

 

Nowy skład Millenium:

  • Kevin “Kev1n” Rubiszewski  – Top Lane
  • Alvar “Araneae” Martin Aleñar – Jungle
  • Adrian “Kerp” Wetekam – Mid Lane
  • Jakub “Creaton” Grzegorzewski – AD Carry
  • Alexander “Jree” Bergström – Support

 

Polak reprezentował już barwy Millenium. Grał w nich od grudnia 2012 do kwietnia 2013 roku. Z francuską organizacją rozstał się z powodu słabych wyników i braku awansu do wiosennego sezonu League Championship Series. Teraz jednak sytuacja ta nie może mieć miejsca, ponieważ jego drużyna nie musiała przechodzić przez baraże. Ponadto po ostatnich transferach, uważana jest za jedną z najmocniejszych ekip, które wezmą udział w zbliżającym się splicie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.