Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mazzir przestaje być supportem Teamu How2win

Z dniem 15 grudnia 2013 oficjalnie oświadczamy, że kończymy naszą dotychczasową współpracę z supportem drużyny How2Win – Mazzirem. Pomimo nieco przekornego tytułu z Mazzirem żegnamy się w zgodzie i pokoju – z powodów osobistych Mazzir nie będzie mógł uczestniczyć w najbliższych lanach, dlatego cała drużyna podjęła decyzję o przesunięciu dotychczasowego supporta na rezerwę i rozpoczęciu treningów z nowym zawodnikiem, który umożliwi im częstsze pokazywanie się na imprezach offline.

Dziękujemy za owocną współpracę, pomoc organizacyjną oraz wiedzę na temat supportowania, która przyczyniła się do rozwoju całego portalu. Jego umiejętności pomogły nam stale rozwijać sekcje dotyczące supportowania, a jego gra Zyrą na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Pomimo przesunięcia na rezerwę drużyny How2Win, Mazzir dalej będzie kontynuował karierę na scenie online i rozwijał swoje umiejętności na licznych turniejach. Zapraszamy do odwiedzania jego profilu na facebooku, gdzie będziecie mogli znaleźć wszelkie aktualne informacje o jego statusie oraz przyszłych podbojach.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.