Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mardi Gras zapowiedzią nowego championa?

Na oficjalnej stronie latynoamerykańskiego serwera pojawiła się strona promująca reklamująca nadejście eventu znanego jako “Mardi Gras” i część fanów zaczęła doszukiwać się w zawartych tam materiałach zapowiedzi nadejścia nowego championa. 

Większość tekstu zawartego na tej podstronie wydaje się całkowicie normalna, aczkolwiek dwa fragmenty zdają się wzbudzać pewnie podejrzenia. Pierwszą taką częścią jest tak, która po przetłumaczeniu brzmi następująco:

Po jakimś czasie ten tajemniczy dobroczyńca (a może to była kobieta?) zostawił w prezencie dla małych mieszkańców, strasznego mostu (mowa tu o Poro i moście obecnym na Howlin Abyss przyp.red.) coś co uczyni ich bardzo szczęśliwymi.

W tym momencie pojawiają się też dwie grafiki, na pierwszej z nich zobaczyć możemy ręce najprawdopodobniej należące do osoby wspomnianej w tekście, a na drugiej sam prezent który Poro otrzymały. Wspomniane grafiki prezentują się w następujący sposób:

poro giftKolejny fragment zdaje się wskazywać na to, że być może dane nam będzie poznać tożsamość tej tajemniczej postaci. Dokładniej rzecz ujmując ta część tekstu prezentuje się następująco:

Czy kiedykolwiek dowiemy się kto za tym stoi? To tylko jedna z niespodzianek, które przynosi ze sobą Merdi Gras.

Warto jednak wspomnieć, że jeden z pracowników Riotu – Jigu na swoim Twitterze odniósł się do tych domysłów twierdząc, że nie jest to zapowiedź nowego bohatera, jednak niewykluczone że jest to tylko działanie mające na celu zbić dociekliwych fanów z tropu:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.