Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mała nadchodząca zmiana Zeda, o reworku Gravesa słów kilka


Prawdopodobnie wraz z patchem 4.5 wprowadzona zostanie drobna zmiana mająca na celu ułatwienie używania ultimate Zeda. Obecnie zarówno ulti Zeda, jak i Cho’Gatha posiadają specjalne znaczniki, które mają pokazać graczowi jeśli jego przeciwnik zostanie zabity przez ulti. Jednakże obecnie mało osób wie o tym udogodnieniu, dlatego wraz z patchem 4.5 zostanie on nieco ulepszony, aby każdy gracz był w stanie go zauważyć.


Jeden z pracowników Riot’u ricklessabandon poruszył w jednym ze swoich postów na oficjalnym forum LoLa temat ewentualnych zmian jakie mogłyby dotknąć Galio i Gravesa.
W przypadku pierwszego bohatera temat zmian ciągnie się już od pół roku, jednak z powodu dużej ilości projektów reworków postaci realizowanych przez Riot Galio nigdy nie znajdował się na szczycie listy priorytetów. Wszystko wskazuje, że zmiany strażnika będą opracowywane na podobnej zasadzie co zmiany Miss Fortune (podzielenie pracy na małe fragmenty).
Graves jest zdecydowanie postacią, która potrzebuje zmian, które pozwolą przywrócić tego bohatera do łask graczy. Niestety obecnie nie trwają żadne prace, a także żadne zmiany nie są planowane na najbliższą przyszłość. Temat jednak cały czas istnieje w głowach pracowników Riotu, którzy przeprowadzili już kilka dyskusji mających na celu ustalenie kierunku w jakim ewentualny rework pójdzie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.