Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

MakNooN nowym graczem CJ Frost

Jedna z największych gwiazd koreańskiej sceny League of Legends znalazła sobie nowy dom. MakNooN został dzisiaj zaprezentowany jako nowy gracz CJ Entus Frost. Będzie pełnił tam rolę midlanera (przez całą swoją karierę grał jako top) i zastąpi na tej pozycji RapidStara.

Nowy nabytek Frost znany jest przede wszystkim ze swojej gry w barwach Najin Sword. To on zapewnił im wyjazd na zakończone niedawno World Championship poprzez wygranie OGN Winter 2012-13, którego był MVP. Ciekawym faktem jest, że podczas tego okresu jego rywalizacja z Shy’em, jego nowym kolegą z drużyny, była najciekawszym rivarly w całej Korei.

W maju tego roku MakNooN przeszedł do KT Rolster Arrows, co okazało się zupełnym niewypałem. Zespół sensacyjnie odpadł z kwalifikacji do ligi OGN Summer i tym samym przekreślił sobie szanse na wyjazd do Los Angeles na S3WC.Mimo wszystko, droga do mistrzostw sezonu 4 jest dla niego otwarta. Rywalizacja w Korei Południowej będzie niesamowicie zacięta, ale CJ Frost na pewno pozostanie jednym z faworytów kolejnej edycji OGN Champions. Z Shy’em, Madlifem, CloudTemplarem, Heliosem i MakNoonem w składzie, ich ekipa jest największym gwiazdozbiorem w całej Azji, a być może też na świecie.

Dywizje CJ Entus przyzwyczaiły nas do dominacji światowej sceny. Ostatnie miesiące były jednak dla nich bardzo trudne – pierwszy raz w historii OGN w półfinałach nie widzieliśmy tam ani Frost, ani Blaze. MakNooN, jeżeli wróci do formy sprzed roku, ma duże szanse na zapewnienie swojemu nowemu zespołowi powrotu na szczyt.

CJ Entus Frost

South KoreaShyPark Sang-myunTop
South KoreaCloudTemplarLee Hyun-wooJungle
South KoreaMakNooNYoon Ha-woonMid
South KoreaSpaceSeon Ho-sanAD
South KoreaMadLifeHong Min-kiSupport
South KoreaHeliosShin Dong-jinSub/Jungle
South KoreaRapidstarJung Min-sungSub/Mid
South KoreaGanked By MomLee Chang-seokSub/Mid
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.