Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Maestria bohaterów dostępne już wkrótce!

Po dość długiej wersji testowej jesteśmy prawie gotowi do uruchomienia maestrii bohaterów w kolejkach zwykłych, rankingowych i w Kreatorze Drużyn! Oto krótki opis zmian, które wprowadziliśmy do systemu od czasu premiery tej opcji w wersji testowej:

Opisy graczy – Opisy graczy pokazują teraz sumę poziomów maestrii bohatera na tle wszystkich bohaterów.

Działające tryby gry – W trybach gry znalazły się ikony, które wskazują, czy w danej kolejce przyznawane są punkty maestrii bohaterów.

Ceremonia – Dodaliśmy efekty dźwiękowe do animacji maestrii bohaterów na koniec gry.

Ranking ról – Bohaterowie otrzymują nowe tytuły na podstawie swoich głównych ról, w miarę zdobywania kolejnych poziomów maestrii (kiedy Ziggs dojdzie do 3. poziomu maestrii, otrzymuje tytuł „Wzywającego”, ze względu na swoją główną rolę maga). Te tytuły wyświetlane są w zakładce profilu oraz zakładce bohaterów, a także podczas wyświetlania wyników maestrii bohaterów po zakończonej grze.

Zajrzyj na stronę specjalizacji bohaterów, aby dowiedzieć się więcej, lub wejdź do działu FAQ po więcej informacji o specjalizacjach! Do zobaczenia za kilka dni!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.