Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

LoL i paczki dźwięków – czy potrzebne?

Wraz z rozwojem League of Legends Riot poszukuje nowych metod na dostarczanie graczom dodatkowych opcji, a sami gracze proponują nowe funkcjonalności. Na styku tych dwóch obszarów pojawia się propozycja wprowadzenia płatnych paczek dźwięków (kupowane podobnie jak skórki czy ikony przywoływacza).

W innych grach typu MOBA (jak np. DOTA 2 czy nieco opuszczony już HoN) paczki, które zmieniają standardowe dźwięki gry są dostępne już od dawna. W League of Legends do tej pory nie mieliśmy styczności z podobną opcją, ale patrząc na odzew społeczności jest to wielce pożądana opcja.

Obecnie dostępne są jedynie nieoficjalne soundpacki (używane m.in. przez streamera PieceOfSheet), które w większości pozostawiają wiele do życzenia pod względem jakości. Czyż nie byłoby miło gdybyś zamiast standardowego głosu usłyszał Morgana Freemana lub (w przypadku polskiej wersji) Bogusława Lindę? Sam osobiście chciałbym, aby na nowym Summoner’s Rift Piotr Fronczewski powiedział mi “przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę” (pamiętając, że nowy SR będzie miał system wypuszczania graczy podobny do Dominiona).

A Ty? Zapłacił byś za ulubione dźwięki zmieniające grę?

źródło: www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/29g99t/with_the_new_sr_visual_update_there_should_be_new

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.