Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Locodoco nowym trenerem Team SoloMid

Jak oficjalnie donosi właściciel Team SoloMid, do drużyny już wkrótce dołączy trener pracujący na pełny etat. Na tę rolę wybrany został były zawodnik TSMu – Choi “Locodoco” Yoon.

Pochodzący z Korei Locodoco jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, który w przeszłości występował w takich drużynach jak Quantic Gaming, NaJin White Shield czy Counter Logic Gaming. Jak już wspomniałem, był też częścią Team SoloMid – znajdował się on w pierwszym rosterze tej drużyny, jednak odszedł z niej po tym jak Riot uniemożliwił mu występ w jej barwach na Mistrzostwach Świata Sezonu 1.

Przed rozpoczęciem obecnego splitu w składzie TSMu doszło do pewnych przetasowań – miejsce w składzie stracili: Alex “Xpecial” Chu (który przeszedł później do Curse) i Brian “TheOddOne” Wyllie (zadecydował on o zakończeniu swojej kariery w roli zawodnika i objęciu roli trenera), a w ich miejsce zatrudniono Maurice’a “Amazinga” Stückenschneidera (wcześniej występował w CW) i Nicolasa “Gleebglarbu” Haddada (ex-C9T).  Zmiany te nie wpłynęły najlepiej na postawę teamu – TSM zajmuje obecnie 5 miejsce w NA LCS z wynikiem 4-4.

Locodoco będzie pracował wraz z dwoma innymi trenerami, ktorymi są Andy “Reginald” Dinh i również wspominany już wcześniej Brian “TheOddOne” Wyllie. Choi rozpocznie swoją pracę we wtorek, kiedy to zamelduje się w gaming house’ie drużyny.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.